IT i Nowe technologie Zarządzanie Rozwój osobisty Kultura i Sztuka Projektowanie

Design Thinking w projektowaniu doświadczeń klientów

location icon
CRZ Krzywy Komin ul. Stanisława Dubois 33-35a, Wrocław
calendar icon
Od 29 wrz 9:00 do 30 wrz 17:00

Już w ostatni weekend września (29.09-30.09) zespół Thinkle zaprasza na certyfikowane szkolenie z metodyki Design Thinking. W trakcie wydarzenia poznasz tajniki oraz niezbędne narzędzia Human-Centered Design, oraz dowiesz się, w jaki sposób tworzyć rozwiązania odpowiadające potrzebom klientów.


Zostaną omówione najważniejsze zasady, z których skorzystają przedsiębiorcy, UX Designerzy, Project Managerzy, programiści i wszyscy zainteresowani tworzeniem rozwiązań odpowiadających potrzebom Klienta.

Thinkle to agencja doradcza zajmująca się realizowaniem projektów dla świata biznesu. Podczas pracy Thinkle działa na podstawie doświadczeń użytkowników i badań rynkowych. Zespół projektantów dąży do kreacji usług, które działają sprawniej oraz produktów dopasowanych do pragnień grup docelowych.


ZAPISY ✔

Zapisy ruszą 20 sierpnia.

Early bird:

- sprzedaż od 20.08 do 10.09.2018 lub do wyczerpania puli biletów;

- koszt: 890 zł.

Regular tickets:

- sprzedaż od 11.09 do 28.09.2018 lub do wyczerpania puli biletów;

- koszt: 990 zł.

CO OBEJMUJE CENA? 💵

✔ Udział w 2-dniowych warsztatach.

✔ Materiały szkoleniowe + toolbox z narzędziami wykorzystywanymi na ćwiczeniach.

✔ Certyfikat ukończenia szkolenia Design Thinking.

✔ 2 godziny porad online trenera w zakresie metodyki Design Thinking do wykorzystania 2 miesiące od zakończenia warsztatów.

✔ Lunch i przerwy na kawę.


PRELEGENCI

Karolina Jurewicz


CEO zrzeszającej całą drużynę Thinkle. Koordynator projektów realizowanych metodyką Design Thinking dla Hicron oraz XL Catlin. Jeden z pierwszych członków KN Design Thinking na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, na którym ukończyła finanse i rachunkowość. Korzystając z narzędzi Human-Centered Design, poszukuje możliwości zwiększania potencjału ludzkiego. Kiedy nie pracuje, odkrywa nowe smaki i regularnie odwiedza wrocławskie teatry.

Joanna Cholewka

Sales Manager związana z Europejskim Centrum Wsparcia Biznesu. Narzędzia Human-Centered Design wspierają ją regularnie podczas budowy strategii sprzedaży, czy dbania o relacje z klientami. Razem z Karoliną Jurewicz współkoordynator wielu projektów realizowanych w myśl założeń Service Design z ramienia KN Design Thinking. Jej drugą stroną jest windsurfing i koszykówka oraz grafika komputerowa. 


Damian Fabich


Experience Manager w Thinkle, wcześniej Project Manager w spółce zajmującą się architekturą kosmiczną Space is More. Praktyk Design Thinking w projektach dla Bergman Engineering, WKS Śląsk Wrocław czy analogowej bazy kosmicznej Lunares Research Station. Absolwent organizacji produkcji filmowej i TV na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Pasjonat AR/VR, który w wolnym czasie preferuje aktywny odpoczynek lub dobrą historię, niezależnie od medium, które ją opowiada.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Early bird
już niedostępne 890,00 zł -
  Regular tickets
już niedostępne 990,00 zł -