ManageUp #5 - porozmawiajmy o Design Thinking! w Katowicach

location icon
Business Link Katowice powered by AIP ul. Chorzowska 6, Katowice
calendar icon
Od 9 maj 18:00 do 9 maj 21:00

ManageUp i Inprogress zapraszają na kolejne wydarzenie ManageUp #5 - porozmawiajmy o Design Thinking! w Katowicach. 

Desing Thinking to metoda twórczego rozwiązywania problemów, opierająca się na myśleniu projektowym, której celem jest dostarczanie kreatywnych rozwiązań. Może być stosowana od start-upu po korporacje. Zapraszamy wszystkich chcących dowiedzieć się więcej o tej metodzie.

"Porozmawiajmy o Design Thinking" nie będzie rozmową. Uczestnicząc w spotkaniu będziesz członkiem Zespołu DT (Design Thinking), który będzie odpowiedzialny za stworzenie konkretnego rozwiązania dla problemu… który na razie pozostawiamy w tajemnicy :) Dowiesz się, czym jest Persona oraz zobaczysz, jak przeprowadzić warsztaty w oparciu o metodę Design Thinking (przejście przez procesy: Empatia, Diagnoza Potrzeb, Generowanie Pomysłów, Prototypowanie i Testowanie). Pod koniec Rafał i Michał powiedzą parę słów o każdym z etapów oraz metodach wprowadzenia Design Thinking w organizacji.

Rafał Czarny - trener Inprogress, projektant planszowych gier szkoleniowych. Od 2009 roku związany z rozwojem i innowacjami. Gra w tenisa ziemnego, planszówki, na konsoli… a kiedyś na czymś podobnym do waltorni w orkiestrze symfonicznej :) Nie może się doczekać spotkania!

Michał Eromin - projektant gier szkoleniowych i symulacji biznesowych, współautor: Agile Game: Agile Warrior, Change Management Game: Bistro Rewolucja, ITIL® Game: Ocean Możliwości, PRINCE2® Business Simulation, SCRUMtastic Businsess Simulation. Moderator i trener Design Thinking. Z wykształcenia socjolog, hobbystycznie zainteresowany metodami heurystycznymi. W życiu prywatnym: gracz (planszowy, karciany, RPG, konsolowy), amator kolarstwa, grafik i fan prozy H.P. Lovecrafta.

#designthinking #design #coach

👉 MiejsceBusiness Link Katowice powered by AIP, ul. Chorzowska 6, Katowice (V piętro w budynku budynku Nowego Katowickiego Centrum Biznesu)

📮 Kontakt: Masz pytania?

Napisz: kontakt@manageup.pl / Zadzwoń: 605 608 435

📝 Zapisy: Wydarzenie jest darmowe. Obowiązują zapisy ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Link do Zapisów:  https://designthinkingkatowice.evenea.pl/

Do zobaczenia ! 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  ManageUp #5 - porozmawiajmy o Design Thinking! w Katowicach
już niedostępne -