Języki programowania IT i Nowe technologie

Data Science Olsztyn #3

location icon
Browar Warmia Nowowiejskiego 15, Olsztyn
calendar icon
Od 11 kwi 18:00 do 11 kwi 18:00

Co? Data Science Olsztyn #3

Dla kogo? Data scientists, analitycy, programiści - wszyscy zainteresowani narzędziami i metodami pracy z dużymi zbiorami danych.

Kiedy? 11.04.2019 (czwartek) o 18:00

Gdzie? Browar Warmia (Nowowiejskiego 15)


Agenda:

18:00 - Start

18:10 - "Czy da się przewidzieć wyniki wyborów lokalnych?" Paweł Szczur (datainq / kandydat do Rady Miasta Olsztyn 2019)

Jak wyglądają wybory z perspektywy danych? Kto kandyduje na prawdę, a kto jest tylko zapychaczem na liście? Czy miejsce na liście ma znaczenie?

18:40 - "Wykrywanie obiektów w Tensorflow"  - Karol Majek (Deep Drive PL)

Karol Majek był mentorem w Udacity programie Self-Driving Car Nanodegree, a obecnie prowadzi bloga o samochodach autonomicznych i sztucznej inteligencji: DeepDrive.pl Organizuje regularne spotkania osób zainteresowanych pojazdami autonomicznymi w Warszawie w ramach Warsaw Self-Driving Cars.

Pracuje w NASKu gdzie zajmuje się robotyką mobilną. Jego głównym zainteresowaniem jest percepcja. Zajmuje się przetwarzaniem obrazu i zastosowaniem głębokich sieci neuronowych, szczególnie w zastosowaniu do wykrywania obiektów na obrazach. Brał udział w wielu zawodach robotycznych: Eurathlon, ELROB, DARPA VRC, Self-Racing Cars, F1/10. 


Ps. 12.04 planowany jest również warsztat "Wykrywanie obiektów w Tensorflow" prowadzony przez naszego prelegenta. Więcej informacji na stronie https://bit.ly/2TtdLf3

--- 

Chcesz podzielić się doświadczeniem lub zaprezentować rozwiązanie? Daj znać na pawel.harajda@gmail.com !


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Data Science Olsztyn #3

dostępnych: 6

już niedostępne -