IT i Nowe technologie Rozwój osobisty

W 2019 roku zostanę Data Scientist - warsztat dla początkujących.

location icon
Gdański Park Naukowo - Technologiczny ul. Trzy Lipy 3, budynek C, sala F, Gdańsk
calendar icon
Od 7 lut 18:00 do 7 lut 20:00

Zapraszamy na warsztat z Data Science z Marcinem Zadrogą, który opowie o pracy w tym zawodzie i przede wszystkim pozwoli Ci poczuć namiastkę pracy na danych. 🧐

Jeśli interesuje Cię tematyka analizy danych, statystyki oraz programowania z wykorzystaniem języka Python, to obiecujemy, że nie będziesz się nudzić.

Nie wymagamy umiejętności programowania. Przyjdź jeśli chcesz przekonać się czy taka praca może być dla Ciebie.

👉 Zajęcia będą prowadzone na wcześniej przygotowanych danych i niezbędne będzie zainstalowanie programu do ich analizy. Wszelkie szczegóły otrzymasz na maila, po zarejestrowaniu się na wydarzenie.
👉 Nie wymagamy znajomości programowania.
👉 Rejestracja obowiązkowa
👉 Liczba miejsc ograniczona
👉 Praca na własnych laptopach

Plan spotkania:
1. Kilka słów o zawodzie Data Scientist
2. Wstęp do programowania w Pythonie
3. Statystyka przydatna w analizie danych
4. Wspólna analiza danych z World Happiness Report
5. Q&A, networking

Prowadzący:

Marcin Zadroga - Data Scientist i programista, entuzjasta Big Data i Machine Learning. Związany z projektami realizowanymi w chmurze. Oprócz pracy zawodowej zajmuje się także sieciami neuronowymi w ramach doktoratu na Politechnice Gdańskiej. Trener w infoShare Academy

Organizator:

infoShare Academy - szkoła programowania założona w maju 2015 roku. Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce z oddziałami w kilku miastach. Prowadzimy intensywne warsztaty z zakresu front-end, back-end (w tym Java, Python), Data Science, a także zwinnych metodyk prowadzenia projektów. Uczymy programowania od podstaw i przygotowujemy naszych absolwentów do wejścia na rynek IT. Stawiamy na wysoką jakość prowadzonych szkoleń, dzięki czemu mamy pewność, że firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów. Dotychczas przeszkoliliśmy ponad 650 osób, z czego 96% absolwentów, którzy znaleźli pracę, utrzymuje się na rynku IT.

https://infoshareacademy.com

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztaty Data Science | Gdańsk
Wyprzedane Brak wolnych miejsc