Nauka i Edukacja Rozwój osobisty Zdrowie i Medycyna Koncerty, Festiwale, Rozrywka Uroda Sport Środowisko naturalne

Warsztat diy - Przygotuj i zabierz do domu naturalny kosmetyk dopasowany do Twoich potrzeb: sól do kąpieli lub peeling do ciała z olejkami eterycznymi:)

location icon
Kawa Kwiaty i Warsztaty os. Centrum B 8, Kraków
calendar icon
Od 23 sty 16:00 do 23 sty 17:30

Kochane kobiety!

Pomyślałyśmy, że początek roku to fajny czas na zaopiekowanie się sobą i zadbanie o swoje samopoczucie:) Dlatego zapraszamy Was na warsztat diy pod znakiem spa i "me time" połączony z dawką podstawowej wiedzy o aromaterapii wspierającej nasze emocje:)

Podczas spotkania każda uczestniczka przygotuje dla siebie sól do kąpieli (np. relaksującą, redukującą stres) lub peeling do ciała (np. detoksykujący, energetyzujący) na bazie naturalnych olejków eterycznych doTERRA najwyższej jakości terapeutycznej i według własnych potrzeb. 

Ponadto zapewniamy: 

- dużo przystępnej i praktycznej wiedzy o olejkach eterycznych, które pomogą nam zniwelować stres, poprawić nastrój, dodać sobie energii itp.

- wszystkie materiały, w tym naturalne olejki eteryczne jakości terapeutycznej i śliczne słoiczki;) 

- świetną atmosferę! 

Uczestniczki warsztatu mogą skorzystać ze zniżki na kawiarniane pyszności (powiedz przy barze, że bierzesz udział w warsztacie:)) 

Bilety do niedzieli 16.01 w bardzo promocyjnej cenie 29zł, od poniedziałku 17.01 - 35zł - to wartość kosmetyku, który zabierasz, a wiedzę i świetną atmosferę otrzymasz gratis:) 

Warsztat potrwa ok. 1,5h. Liczba miejsc ograniczona!

Spotkanie poprowadzą: 

Ela Hetmańczyk - pasjonatka olejków eterycznych klasy terapeutycznej, rozwoju osobistego i tematów parentingowych. Od 2 lat używa olejków w domu (również na dzieciach i mężu;), a od roku zajmuje się propagowaniem wiedzy o naturalnych olejkach eterycznych i ich działaniu. Ukończyła kurs AromaTouch Technique oraz szkolenia z aromaterapii klinicznej i naturoterapii. 

Gosia Jagiencarz - miłośniczka naturalnych kosmetyków, jedzenia i olejków eterycznych. Olejki eteryczne towarzyszą jej od 2 lat w kuchni przy sprzątaniu i jako środek na relaks po długim dniu. Stosuje je na całej rodzinie, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem:)

Jak sie zapisać?

Zarejestruj się  na wydarzenie - w potwierdzeniu znajdziesz dane, na które należy opłacić uczestnictwo. Bilety promocyjne w cenie 29zł są ważne tylko, jeśli zostaną zakupione i opłacone najpóźniej do 16 stycznia. Po tym terminie, obowiązują bilety w cenie 35zł.

Jeśli nie będziesz jednak mogła uczestniczyć, daj nam wcześniej znać - przepiszemy Cię na kolejny termin:)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Uwaga! Pamiętaj, aby opłacić uczestnictwo (29zł) blikiem lub przelewem do 16 stycznia Rejestracja na warsztat - cena promocyjna 29zł - otrzymujesz sól do kąpieli lub peeling do wyboru przygotowane własnoręcznie:)

Uwaga! Pamiętaj, aby opłacić uczestnictwo (29zł) blikiem lub przelewem do 16 stycznia

już niedostępne -
Uwaga! Pamiętaj, aby opłacić uczestnictwo (35zł) blikiem lub przelewem do 22 stycznia Rejestracja na warsztat - cena 35zł od 17.01 - otrzymujesz sól do kąpieli lub peeling do wyboru przygotowane własnoręcznie:)

Uwaga! Pamiętaj, aby opłacić uczestnictwo (35zł) blikiem lub przelewem do 22 stycznia

już niedostępne -