Zdrowie i Medycyna Medytacja, Duchowość Koncerty, Festiwale, Rozrywka

CUDowne DNI OTWARTE 18-20 WRZEŚNIA - konsultacje indywidualne z naszymi Specjalistami

location icon
CUD Grochów - Studio Rozwoju i Edukacji ul. Osowska 84a, Warszawa
calendar icon
Od 18 wrz 15:00 do 20 wrz 22:00
ticket icon
Od 15,00 zł

W trakcie Dni Otwartych możesz skorzystać z KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH  z naszymi Specjalistami za symboliczną opłatą 35zł/15zł za spotkanie. Nasi Specjaliści to:

Mateusz Jasiński - akupunktura według tradycji medycyny chińskiej - 1 os - 20min konsultacji. Sesje: Nd. 11:00, 11:20, 11:40, 12:00, 12:20, 12:40, 13:00, 13:20, 13:40

Zapraszam na konsultacje według TCM (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej) dzięki którym dowiesz się w jakiej kondycji są Twoje narządy wewnętrzne oraz poznasz główną przyczynę swoich dolegliwości. Wywiad będzie oparty głównie o diagnozę z języka. Diagnoza z języka jest jednym z podstawowych filarów diagnozy w wielowiekowej tradycji medycyny chińskiej. Zgodnie z teorią medycyny chińskiej, dzięki obserwacji języka możemy dostrzec czynniki patogenne (w tym również emocjonalne) oddziałujące na ciało w przeszłości oraz w danym momencie. Dzięki konsultacji otrzymasz podstawowe zalecenia oraz wskazania do dalszego postępowania w razie zaburzeń.

Przed wizytą u terapeuty medycyny chińskiej nie trzeba myć zębów, natomiast zdecydowanie NIE NALEŻY czyścić języka szczoteczką ani usuwać z języka nalotu. Usunięcie nalotu może wprowadzić terapeutę w błąd. Z tego samego powodu nie należy przed wizytą jeść cukierków, które mogą czasowo zmienić kolor języka, stosować tabletek do ssania ani używać płynów do płukania ust.

Saira Rei - procesy kwantowe - 2 os - 1h konsultacji. Sesje: pt. 15:00, 18:00

Procesy kwantowe przeprowadza się dla konkretnej intencji, która może dotyczyć wszystkiego co tylko przyjdzie Ci do głowy (albo - co często zdarza się podczas sesji - wszystkiego co podpowiada Ci serce). Zmiany po procesie mogą manifestować się natychmiast albo zachodzić wolniej, ale transformacja zachodzi zawsze… Jesteś gotowa/y na zmiany?

Saira Rei - wyrównanie energii układu hormonalnego - 4 os - 30min konsultacji. Sesje: pt. 16:00, 16:30, 19:00, 19:30

Układ czakr w systemie energetycznym człowieka jest ściśle powiązany z funkcjonowaniem organów dokrewnych odpowiedzialnych za wydzielanie hormonów i regulację różnych funkcji w ciele ludzkim. Za zarządzanie układem hormonalnym odpowiedzialna jest przysadka mózgowa, której poziom energii musi być na odpowiednim poziomie. Do tego poziomu powinna być wyrównana energia pozostałych organów dokrewnych.
Wyrównanie energii układu hormonalnego wymaga zwykle cyklicznego działania. Zwykle przy każdym kolejnym wyrównaniu energii rozchwianie energii jest mniejsze, energia stabilizuje się, co zaczyna przekładać się na ciało fizyczne.

Paulina Szewczuk - holistyczny masaż pulsacyjny - 4 os - 30min konsultacji. Sesje: pt. 19:30 sb. 12:30, 13:30, 14:30

Holistyczny masaż pulsacyjny to metoda pracy z ciałem dająca natychmiastowy głęboki relaks, odczucie bezpieczeństwa, odpuszczenie, rozpuszczenie blokad, głęboki stan medytacji i uspokojenie całego systemu nerwowego. Tak więc gdy nie obce jest Tobie codzienne napięcie, stres czy piętrzące się problemy. Zapraszam

Dodatkowo Pulsing poprawia nastrój dlatego szybko reguluje stan fizyczny i psychiczny.

Holistyczny masaż pulsacyjny to również jeden z precyzyjniejszych sposobów na diagnozowanie blokad w ciele zanim rozwiną się one w problem zdrowotny. Poza tym po kilku sesjach (min. 3) możesz odczuć mniejsze bóle kręgosłupa, głowy, stawów. Pomaga tez w odtruwaniu i oczyszczaniu organizmu. Ja stosuję go regularnie również wobec moich dzieci. Pomaga w koncentracji i rozładowaniu napięć.

Małgosia Zwierzyńska - Odczyt z Kronik Akaszy - 6 os - 30 minut konsultacji. Sesje: sb. 12:00, 12:30, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30

Spotkanie z Kronikami Akaszy to niezwykłe doświadczenie, w którym masz możliwość pośredniego kontaktu ze swoimi Przewodnikami duchowymi/Aniołami/Nauczycielami, czy jakkolwiek nazywasz te wspierające Cię energie. Jest to okazja do zadania nurtujących Cię pytań dotyczących Twojego miejsca w życiu, jego celu czy obecnej sytuacji. Możesz przyjść z gotowym tematem, albo też pozwolić Nauczycielom przekazać Ci to, co jest najważniejsze dla Ciebie na teraz. Dzięki odczytowi zobaczysz problem z innej perspektywy, a już podczas sesji zaczną zachodzić zmiany w energii tego z czym przychodzisz. Dostaniesz też wskazówki jak ugruntować te zmiany na poziomie fizycznym i zaobserwować je w swoim codziennym doświadczaniu.

Dorota Szymonik - konsultacja psychoterapeutyczna, praca z głosem, wizerunkiem, asertywnością, przemawianiem publicznym, relacjami, związkami, dzieckiem wewnętrznym - 2 os - 1h konsultacji. Sesje: sb. 18:00, 19:00


Sławek Udit Gierszewski - masaż ajurwedyjski - 4 os - 30min konsultacji. Sesje: sb. 16:00, 16:30, 17:00, 17:30

Tradycyjny masaż hinduski jest najstarszym i najskuteczniejszym systemem równowagi ciała. Jak wiadomo Ajurweda jest matką wszystkich nauk, jest pierwszą i jedyną naturalną tysiącletnią metodą relaksacji, oczyszczania (fizycznego i psychicznego) i odmładzania ludzkiego organizmu.

W masażu ajurwedyjskim Prana Abhyangam lub Prana Chikitsa techniki praniczne są najbardziej cenione w tradycji ajurwedyjskiej.

Masaż wpływa na zrównoważenie energii w ciele, odblokowanie kanałów, oczyszczenie czakr i poprawienie krążenia krwi. W tej technice masażu odpowiednie ruchy i energia są wykorzystywane jako kanał wspomagający odbiorcę. Za pomocą odpowiednich ruchów osoby masującej rozluźnia się układ krążenia, limfatyczny, emocjonalny, energetyczny i mięśniowy, pomagając wyeliminować zmęczenie psychiczne i fizyczne, co powoduje głęboki relaks, który pomaga osobie masowanej odzyskać zdrowie fizyczne i psychiczne.

Sławek Udit Gierszewski - konflikty personalne - 2 os - 30min konsultacji. Sesje: sb. 15:00, 15:30

Konflikty rodzą się z powodu przywiązania, uwarunkowań i braku komunikacji, i sprawiają , że nie jesteśmy w stanie cieszyć się relacjami z innymi lub ze sobą. Jesteśmy zmartwieni, zaniepokojeni, przygnębieni, pełni letargu. Trudno nam wtedy się wyrazić, mamy problemy z rodzicami, dziećmi i w parach. Ciągle szukamy nowej pracy, partnera lub idealnego miejsca, gdy nic z zewnątrz nas nie satysfakcjonuje. Często też chcemy zmieniać innych.

Przyczyną konfliktu może być brak energii fizycznej, psychicznej lub oddechowej. Konflikty powodują obniżenie naszej energii, którą potrzebujemy w codziennym życiu do funkcjonowania. Jeśli nie rozwiążemy go w stanie początkowym, spowoduje to blokady psychofizyczne, które wpłyną na nasze relacje osobiste, zawodowe i rodzinne.

Sesje indywidualne mają na celu rozpoznanie konfliktów i pracę w celu ich rozpoznania i pozbycia się, tak aby mieć więcej energii i cieszyć się życiem.

Karolina Smoderek - Mini porady zielarskie - 4os - 15min konsultacji. Sesje. ndz. 12:00, 12:15, 12:30, 12:45

Na tym krótkim spotkaniu wspólnie porozmawiamy o Tobie i ziołach, które mogą Cię wspomóc w Twoim życiu na codzień.

Karolina Smoderek - Mini sesje terapeutyczne dla kobiet (emocje, traumy, energia kobieca) - 4os - 15min konsultacji. Sesje. ndz. 13:00, 13:15, 13:30, 13:45

Te krótkie sesje terapeutyczne to czas i przestrzeń dla kobiet. Porozmawiamy o emocjach jakie Ci towarzyszą, być może trudnych wydarzeniach z życia, a wszystko to będzie działo się w otulajacej energii kobiecej.

Katarzyna Ciesielska - Detoksykacja przewodu pokarmowego - 8os - 15min konsultacji. Sesje: ndz. 10:00, 10:15, 10:30, 10:45, 11:00, 11:15, 11:30, 11:45

Konsultacja będzie polegała na wykonaniu krótkiego testu sprawdzającego obciążenia i zaburzenia układu pokarmowego. Test będzie prowadzony za pomocą biorezonansu Salvia.

............................................................................................................

O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. Opłaty za konsultacje (o ile skorzystasz z więcej niż jednej konsultacji) prosimy o przesyłanie przez portal EVENEA.

Dopiero po zaksięgowaniu wpłaty prowadzący skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia dokładnej godziny konsultacji (pamiętaj aby podać w formularzu aktualny nr telefonu i mail), chyba że Twój bilet już taką godzinę ma zapisaną.

Oficjalne zgłoszenia (i zakupione bilety) mają gwarantowane miejsce, ale jeżeli miejsca już nie będzie, a bardzo Ci zależy, aby spotkać się z którymś z naszych Specjalistów, to zadzwoń do nas i zapytaj. Być może Prowadzący indywidualnie w zależności od swoich możliwości i dostępności gabinetu będzie mógł się z Tobą spotkać! Wybrane osoby poinformujemy osobiście.

............................................................................................................

Pełny opis zajęć, warsztatów i konsultacji znajdziesz u nas na stronie w zakładce AKTUALNOŚCI.

Do zobaczenia :)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Saira Rei - procesy kwantowe

dostępnych: 0

Wyprzedane 35,00 zł Wyprzedane
  Saira Rei - wyrównanie energii układu hormonalnego pt godz. 16.00

dostępnych: 1

17 Września 2020, 14:00 35,00 zł
  Saira Rei - wyrównanie energii układu hormonalnego pt godz. 16.30

dostępnych: 0

Wyprzedane 35,00 zł Wyprzedane
  Saira Rei - wyrównanie energii układu hormonalnego - pt 19.00

dostępnych: 0

Wyprzedane 35,00 zł Wyprzedane
  Saira Rei - wyrównanie energii układu hormonalnego - pt 19.30

dostępnych: 0

Wyprzedane 35,00 zł Wyprzedane
  Paulina Szewczuk - holistyczny masaż pulsacyjny

dostępnych: 2

17 Września 2020, 14:00 35,00 zł
  Tomek SAheal Kudłacz - praca z ciałem, ruchem, emocjami, energią - sb. 13:00

dostępnych: 1

17 Września 2020, 14:00 35,00 zł
  Dorota Szymonik - konsultacja psychoterapeutyczna, praca z głosem, wizerunkiem itp. - sb. 18:00

dostępnych: 1

17 Września 2020, 22:00 35,00 zł
  Tomek SAheal Kudłacz - praca z ciałem, ruchem, emocjami, energią - sb. 14:00

dostępnych: 1

17 Września 2020, 22:00 35,00 zł
  Dorota Szymonik - konsultacja psychoterapeutyczna, praca z głosem, wizerunkiem itp. - sb. 19:00

dostępnych: 0

Wyprzedane 35,00 zł Wyprzedane
  Sławek Udit Gierszewski - masaż ajurwedyjski - sob 16.00

dostępnych: 0

Wyprzedane 35,00 zł Wyprzedane
  Sławek Udit Gierszewski - masaż ajurwedyjski - sob 16.30

dostępnych: 1

17 Września 2020, 22:00 35,00 zł
  Sławek Udit Gierszewski - masaż ajurwedyjski - sob 17.00

dostępnych: 1

17 Września 2020, 22:00 35,00 zł
  Sławek Udit Gierszewski - masaż ajurwedyjski - sob 17.30

dostępnych: 0

Wyprzedane 35,00 zł Wyprzedane
  Sławek Udit Gierszewski - konlikty personalne - sob 15.00

dostępnych: 0

Wyprzedane 35,00 zł Wyprzedane
  Sławek Udit Gierszewski - konlikty personalne - sob 15.30

dostępnych: 1

17 Września 2020, 22:00 35,00 zł
  Katarzyna Ciesielska - Detoksykacja przewodu pokarmowego - nd. 10:00

dostępnych: 1

17 Września 2020, 09:00 15,00 zł
  Katarzyna Ciesielska - Detoksykacja przewodu pokarmowego - nd. 10:15

dostępnych: 1

17 Września 2020, 22:00 15,00 zł
  Katarzyna Ciesielska - Detoksykacja przewodu pokarmowego - nd. 10:30

dostępnych: 0

Wyprzedane 15,00 zł Wyprzedane
  Katarzyna Ciesielska - Detoksykacja przewodu pokarmowego - nd. 10:45

dostępnych: 1

17 Września 2020, 22:00 15,00 zł
  Katarzyna Ciesielska - Detoksykacja przewodu pokarmowego - nd. 11:00

dostępnych: 1

17 Września 2020, 22:00 15,00 zł
  Katarzyna Ciesielska - Detoksykacja przewodu pokarmowego - nd. 11:15

dostępnych: 1

17 Września 2020, 22:00 15,00 zł
  Katarzyna Ciesielska - Detoksykacja przewodu pokarmowego - nd. 11:30

dostępnych: 0

Wyprzedane 15,00 zł Wyprzedane
  Katarzyna Ciesielska - Detoksykacja przewodu pokarmowego - nd. 11:45

dostępnych: 0

Wyprzedane 15,00 zł Wyprzedane
  Karolina Smoderek - Mini sesje terapeutyczne dla kobiet - nd. 13:00

dostępnych: 0

Wyprzedane 15,00 zł Wyprzedane
  Karolina Smoderek - Mini sesje terapeutyczne dla kobiet - nd. 13:15

dostępnych: 1

17 Września 2020, 22:00 15,00 zł
  Karolina Smoderek - Mini sesje terapeutyczne dla kobiet - nd. 13:30

dostępnych: 1

17 Września 2020, 22:00 15,00 zł
  Karolina Smoderek - Mini sesje terapeutyczne dla kobiet - nd. 13:45

dostępnych: 1

już niedostępne 15,00 zł -
  Karolina Smoderek - Mini porady zielarskie - nd. 12:00

dostępnych: 1

17 Września 2020, 22:00 15,00 zł
  Karolina Smoderek - Mini porady zielarskie - nd. 12:15

dostępnych: 1

17 Września 2020, 22:00 15,00 zł
  Karolina Smoderek - Mini porady zielarskie - nd. 12:30

dostępnych: 0

Wyprzedane 15,00 zł Wyprzedane
  Karolina Smoderek - Mini porady zielarskie - nd. 12:45

dostępnych: 0

Wyprzedane 15,00 zł Wyprzedane
  Mateusz Jasiński - konsultacje według TCM (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej) - nd. 11:00

dostępnych: 1

17 Września 2020, 22:00 35,00 zł
  Mateusz Jasiński - konsultacje według TCM (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej) - nd. 11:20

dostępnych: 1

17 Września 2020, 22:00 35,00 zł
  Mateusz Jasiński - konsultacje według TCM (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej) - nd. 11:40

dostępnych: 1

17 Września 2020, 22:00 35,00 zł
  Mateusz Jasiński - konsultacje według TCM (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej) - nd. 12:00

dostępnych: 1

już niedostępne 35,00 zł -
  Mateusz Jasiński - konsultacje według TCM (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej) - nd. 12:20

dostępnych: 1

17 Września 2020, 22:00 35,00 zł
  Mateusz Jasiński - konsultacje według TCM (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej)- nd. 12:40

dostępnych: 1

17 Września 2020, 22:00 35,00 zł
  Mateusz Jasiński - konsultacje według TCM (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej) - nd. 13:00

dostępnych: 1

17 Września 2020, 22:00 35,00 zł
  Mateusz Jasiński - konsultacje według TCM (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej)- nd. 13:20

dostępnych: 1

17 Września 2020, 22:00 35,00 zł
  Mateusz Jasiński - konsultacje według TCM (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej) - nd. 13:40

dostępnych: 1

17 Września 2020, 22:00 35,00 zł