Biznes i Przedsiędsiębiorczość Nauka i Edukacja Polityka i Gospodarka Środowisko naturalne

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE A ŚRODOWISKO NATURALNE - SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

location icon
Hotel Arche Częstochowa Oleńki 20, Częstochowa
calendar icon
Od 26 lut 10:30 do 26 lut 15:00
ticket icon
Od 0,00 zł

To już III edycja seminarium CSR - Corporate Social Responsibility, organizowanego przez JOWES przy Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. wspólnie z Wydziałem Polityki Społecznej i Wydziałem Funduszy Europejskich i Rozwoju Urzędu Miasta Częstochowy. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem NOWOCZESNE TECHNOLOGIE A ŚRODOWISKO NATURALNE.

Celem wydarzenia jest przede wszystkim promocja aktualnych trendów w odpowiedzialnym biznesie oraz budowanie i wspieranie międzysektorowego dialogu. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli zadać pytania ekspertom i praktykom podczas dyskusji panelowej, zapoznają się z nowymi inicjatywami, działaniami biznesowymi jak i społecznymi, również w zakresie ochrony środowiska naturalnego. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania czy nowoczesne technologie, automatyzacja i robotyzacja odciążają pracowników od żmudnych obowiązków czy też powodują rosnące zagrożenia?

Stwórzmy Wspólnie przestrzeń do nawiązywania współpracy oraz do aktywnych działań międzysektorowych.

Seminarium adresowane jest w szczególności do przedstawicieli przedsiębiorstw społecznych, świata nauki, przedsiębiorców oraz przedstawicieli otoczenia biznesu. Będzie ono okazją do uzyskania najnowszej wiedzy, jak i do konsultacji z ekspertami prowadzącymi poszczególne bloki tematyczne, co także umożliwi wymianę doświadczeń i zapoznanie się z praktycznymi aspektami omawianej problematyki.

Dlaczego warto? W programie wydarzenia m.in.:

- panel dyskusyjny dot. wspierania rozwoju inicjatyw biznesowych w obszarze przedsiębiorczości społecznej;

- dyskusje w obszarze stosowania nowoczesnych technologii oraz projektowania innowacyjnych usług;

- panel ekspertów;

- panel B2B oraz

- warsztaty "Ekologia w biznesie".

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja
już niedostępne -