Kreatywność zaawansowana. Metody twórczego i zespołowego rozwiązywania problemów w NGO.

location icon
Hotel Styl 70 Studzienicka 58, Piasek koło pszczyny
calendar icon
Od 8 lis 17:00 do 9 lis 15:00

Zapraszamy na dwudniowy, bezpłatny warsztat dla osób, które chcą pobudzić i rozwinąć własne kompetencje kreatywnego myślenia i działania, a także kompetencje w zakresie tworzenia kreatywnego zespołu w NGO.

Warsztat skierowany jest do: przedstawicieli, pracowników, członków i wolontariuszy organizacji pozarządowych z terenu subregionu zachodniego województwa śląskiego (Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Żory, powiat wodzisławski, rybnicki, raciborski).

Program:
- Kreatywny, czyli jaki?
- Rodzaje myślenia kreatywnego.
- Bariery i czynniki sprzyjające kreatywności.
- Jak na co dzień rozwijać kreatywność własną i swojego zespołu?
- Praktyczne techniki kreatywnego myślenia.
- Jak zarządzać zespołem w NGO, aby w twórczy sposób rozwiązywał problemy?
- Zastosowanie modeli ról zespołowych w organizacji.
- Elementy budowania skutecznego zespołu.

Agenda:
I dzień warsztatu: 8 listopada (piątek) 2019 r. | start: 17.00
II dzień warsztatu: 9 listopada (sobota) 2019 r. | start: 9.00

Miejsce szkolenia i noclegu: Hotel Styl70, Studzienicka 58, 43-211 Piasek k. Pszczyny. Wszystkim uczestnikom projektu / warsztatu zapewniony zostanie bezpłatny nocleg oraz wyżywienie. Organizatorzy nie zapewniają dojazdu.

Kontakt w sprawie szkolenia:
Piotr Dominiak | tel.: 507 371 947 | e-mail: biuro@federacja.slask.pl


Ilość miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy najpóźniej do 6 listopada 2019 do godz. 17.00. Warto jednak zapisać się wcześniej, aby mieć pewność udziału. W warsztacie mogą uczestniczyć jedynie osoby, które otrzymały mailowe potwierdzenie zakwalifikowania się do udziału w projekcie.Warsztat organizowany jest w ramach projektu "Pozarządowy e-Manager. Rozwój instytucjonalny organizacji w dobie cyfrowej rewolucji", realizowanego przez Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego (FOPSZ) na zlecenie Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.


Zgłoszenie na szkolenie jest jednoznaczne z deklaracją przystąpienia do projektu.


UWAGA! Osoby, które zarejestrują się na warsztat i nie wezmą w nim udziału, a nie poinformują nas o swojej rezygnacji, zostaną obciążone kosztami uczestnictwa w warsztacie (koszt noclegów, wyżywienia, materiałów warsztatowych, trenerów). Wartość obciążenia będzie proporcjonalna do wartości uczestnictwa 1 osoby w warsztacie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztat Kreatywność zaawansowana.
Wyprzedane Brak wolnych miejsc