Zdrowie i Medycyna Sport

CORE ENERGETICS & YOGA Wywiad z Barrą Kahn i sesja Q&A

location icon
ONLINE
calendar icon
Od 10 lis 18:00 do 10 lis 19:00

Mamy ogromną przyjemność zaprosić na niezwykle inspirujący wywiad - Barra Kahn opowie o łączeniu jogi i aktywności fizycznych w metodzie Core Energetics.


Proces zdrowienia odbywa się nie tylko na poziomie umysłu, ale i ciała. Wyparcie i zablokowanie emocji sprawia, że nasze ciało również się blokuje. Złość, gniew, żal kumulują się i nawet przepracowanie emocji podczas rozmowy nie uwolni nas od ich przeżycia, które często dzieje się już poza naszą świadomością.

💓 To, co dzieje się w głowie, manifestuje się w różnych obszarach naszego ciała. - Barra Kahn

Ból, który nosimy w sobie objawia się w postaci psychosomatycznych dolegliwości, z których często nie zdajemy sobie sprawy. 

Negatywne emocje kumulują się w ciele, sprawiając, że przestajemy je czuć. Jak wrócić do siebie, jak pozbyć się blokad energetycznych?

Core Energetics jako forma psychoterapii nastawiona na pracę z ciałem pozwala zlokalizować i uświadomić sobie miejsca w ciele, która sprawiają nam ból. Barra Kahn, pracująca od wielu lat w tej metodzie, opowie o tym, dlaczego praca z ciałem jest tak ważna w procesie uzdrawiania i jak wykorzystać jogę w psychoterapii somatycznej.


Jakie tematy zostaną poruszone podczas spotkania?

❤  Dlaczego ruch jest tak ważny w procesie zdrowienia?
❤  Jakie asany warto wykorzystać podczas sesji Core Energetics?
❤  Jakie korzyści przynosi klientowi włączenie jogi do podstawowej praktyki?
❤  W jaki sposób włączenie Core może wpłynąć na praktykowanie jogi?
❤  Jakie emocje można odkryć podczas zajęć jogi?


DLA KOGO?

Do udział w spotkaniu zapraszamy przede wszystkim studentów Core Energetics oraz osoby zainteresowane włączeniem jogi do własnej praktyki terapeutycznej.


DATA I MIEJSCE WEBINARU

Webinar odbędzie się w środę 10.11.2021 r. o godz. 18:00 na platformie ZOOM. Spotkanie potrwa ok. 1h.

💻 Wszyscy uczestnicy, którzy nie będą mogli pojawić się podczas webinaru, otrzymają do niego dostęp na 7 dni.

W pierwszej części pojawi się nagranie rozmowy Liz Carl z Barrą Kahn, w drugiej zapraszamy na sesję Q&A z Barrą, uczestnicy spotkania będą mogli zadać pytanie naszej gościni osobiście.

Rozmowa została przeprowadzona w j. angielskim, ale na nagraniu jest podłożony polski lektor. Sesja Q&A również będzie tłumaczona. 


CENA SPOTKANIA: 39 zł   

Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na fundusz stypendialny Core Energetics Polska. 


INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Dzień przed transmisją osoby, które opłaciły udział w webinarze otrzymają od nas informacje ze szczegółami spotkania oraz linkiem do platformy ZOOM.
Wiadomość zostanie wysłana na adres e-mail podany przy rejestracji na wydarzenie. Jeśli nie będzie jej w folderze głównym, warto sprawdzić folder SPAM.


Uczestnicy, którzy będą chcieli fakturę mogą zaznaczyć opcję w formularzu rejestracji. Barra Kahn
MA, CCEP


Dyrektorka Next Generation Core i starsza wykładowczyni w Instytucie Core Energetics w Nowym Jorku. W roli trenerki prowadzi warsztaty na całym świecie Jej gabinet znadjuje się w w Waszyngtonie, gdzie pracuje z osobami indywidualnymi, parami i grupami. Od ponad 40 lat uczy jogi, od ponad dekady jest zawodową tancerką. W swojej karierze przez ponad 20 lat zajmowała stanowisko adiunkta na George Mason University, specjalizując się w komunikacji niewerbalnej zarówno dla grup, jak i osób indywidualnych. Była także dyrektorem wydziału i dyrektorem artystycznym w National Conservatory of Dramatic Arts w Waszyngtonie.
Tak szeroki wachlarz doświadczeń sprawił, że łącząc wieloletnią pracę w metodzie Core Energetics z innymi twórczymi aktywnościami z powodzeniem wspiera swoich pacjentów w leczeniu głębokich tram i wewnętrznych konfliktów.


Liz Carl
LCSW, CCEP

Pedagog i psychoterapeutka z prywatną praktyką w Nowym Jorku. Od 1988 roku pracuje z osobami indywidualnymi, małżeństwami i grupami. Jest też nauczycielem i superwizorem w Instytucie Core Energetics w Nowym Jorku, oprócz tego wykłada gościnnie w Holandii, Meksyku i w Kanadzie. Jest dyrektorką Instytutu Core Energetics Polska. 


Core Energetics Polska


CORE ENERGETICS to rozpowszechniony na świecie model psychoterapii, integrujący techniki werbalne z technikami ekspresji poprzez ruch fizyczny i głos. Psychoterapia Core Energetics w swoim podejściu do człowieka integruje koncept duchowości, co odróżnia ją od wielu innych modeli.

Uwaga Core Energetics skupia się na witalności energii życiowej osoby, co znaczy również pełną energetyczną i kreatywną ekspresję jej seksualności. Metoda ta oferuje innowacyjne techniki pozwalające zmienić stary system przekonań, a co za tym idzie, zmienić podejście do świata i zbudować nowe, satysfakcjonujące życie. Więcej o Core Energetics znajdziesz tutaj.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Udział w webinarze "Core Energetics & Yoga"
już niedostępne 39,00 zł -