co po maturze?

location icon
spotkania online
calendar icon
Od 12 sty 19:00 do 31 gru 19:00

Co po maturze?
Warsztaty On-Line


Doradztwo edukacyjne.

Doradztwo edukacyjne jest formą wsparcia dla osób poszukujących oferty edukacyjnej, najlepiej spełniającej ich potrzeby i oczekiwania. Stąd wynika koniecznośd, aby doradca potrafił wspomagad klienta w "diagnozie" potrzeb w oparciu o realne kompetencje i pragmatykę oferty uczelni.

Trafne doradztwo obejmuje więc poznanie potrzeb edukacyjnych a także rodzaju nabytych kompetencji zawodowych/edukacyjnych oraz możliwości praktycznych klienta w zakresie kształtowania własnej ścieżki edukacyjnej.

Doradztwo zawodowe.
Konsultacje doradcy zawodowego online to usługa dla osób, które chcą poznać i rozwinąć swój potencjał w zakresie rozwoju i możliwości na rynku pracy. Pomożemy osobom będącym na różnym etapie kariery. Dzięki profesjonalnemu doradztwu możesz:

  • świadomie i zgodnie ze swoimi kompetencjami i mocnymi stronami wybrać kierunek studiów, szkołę, kursy dokształcające,
  • efektywnie kształtować własne możliwości zawodowe poprzez doskonalenie swojego profesjonalnego wizerunku i pewności siebie,
  • skierować ścieżkę kariery w satysfakcjonującym kierunku, przełamując niepowodzenia i otwierając nowe możliwości awansu, zmiany stanowiska, rozwoju zawodowego.

Jak działa doradztwo zawodowe online? Przede wszystkim, skuteczność konsultacji za pośrednictwem internetu jest równie dobra jak w przypadku wizyt face-to-face w poradniach. Skorzystanie z porady online jest za to znacznie wygodniejsze i dostępne w niezwykle prosty sposób, nawet bez wychodzenia z domu.

Podstawą indywidualnej porady doradcy zawodowego online, podobnie jak w przypadku usług "stacjonarnych" jest zgromadzenia informacji na temat dotychczasowego przebiegu Twojego wykształcenia, pracy zawodowej, odbytych kursów, szkoleń, działalności pozazawodowej, ale też zainteresowań, umiejętności, skłonności, profilu osobowościowego. Z bogatego zestawu danych przy użyciu profesjonalnych narzędzi tworzona jest mapa kompetencji, którą uzupełnia ocena Twoich mocnych i słabych stron.

Porada może dotyczyć kwestii, które w danym momencie są dla Ciebie najważniejsze w życiu zawodowym. Jeśli jesteś na etapie poszukiwania zatrudnienia, być może Twoje wysiłki były jak dotąd bezskuteczne, odczuwasz zniechęcenie i brak motywacji - konsultacja doradcy zawodowego online pomoże Ci ustalić przyczyny takiego stanu rzeczy, wyjść z impasu i skutecznie starać się o pracę. To także odpowiednia droga dla osób, które chcą zmienić kierunek swojej kariery, zmienić stanowisko lub dokonać przebranżowienia, a może skuteczniej negocjować podwyżkę lub zwiększyć swoją asertywność w rozmowach z szefem. Doradca zawodowy online to też dobre wsparcie dla osób, które mają pomysł na własną działalność, ale brak im pewności, czy to właściwa droga.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Jednogodzinna sesja doradcza. jednogodzinna sesja doradcza

Jednogodzinna sesja doradcza.

już niedostępne 150,00 zł -
Cykl 6 godzin doradztwa,
pracujemy nad wartościami, kompetencjami wyobrażeniami i realnymi celami
Cykl 6 godzin doradztwa zawodowego/edukacyjnego

Cykl 6 godzin doradztwa,
pracujemy nad wartościami, kompetencjami wyobrażeniami i realnymi celami

już niedostępne 700,00 zł -