Choreoterapia

location icon
Fundacja NOVA Biegańskiego 10/12, Gdańsk
calendar icon
Od 24 mar 15:00 do 24 mar 15:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Technika: Choreoterapia, Arteterapia, Relaksacja

Cele: rozwijanie świadomości własnego ciała, większa świadomość emocji, ich wyrażania i radzenia sobie z nimi, poczucie odprężenia i relaksacji, zwiększenie poziomu kreatywności i myślenia metaforycznego.


Spotkanie z Choreoterapią
Warsztaty oparte są na technikach Choreoterapii i Arteterapii, są dostosowane w każdym wariancie do grupy docelowej pod względem możliwości fizycznych, umysłowych i werbalnych. Celem głównym wszystkich zajęć jest dokonanie zmiany, wzrostu, rozwoju osobistego poprzez stosowanie materiałów artystycznych w przygotowanych do tego warunkach.

Ewa Kliszewska jest aktorką muzyczną, instruktorką tańca współczesnego, mimką i
choreoterapeutką w trakcie szkolenia :). Choć życie artystyczne nieustannie przeplata się z biurowo-organizatorskim ma na swoim koncie przeróżne role (w spektaklach dramatycznych, ulicznych,
muzycznych i koncertach) oraz choreografie dla grup teatralnych i zespołów dziecięcych. Pracę zdziećmi rozpoczęła w 2009 roku jako instruktorka tańca, po uzyskaniu dyplomu instruktorskiegoMinisterstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego rozszerzyła swoją pracę na grupy młodzieżowe idorosłych. Szczególnie praca przy projektach "Taniec współczesny: poszukiwanie naturalnegoruchu człowieka" oraz "Emocja i ruch" (Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego) skłoniłyją do rozpoczęcia szkoleń i działania w zakresie choreoterapii i arteterapii.

Projekt sfinansowany ze środków Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Nova

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  warsztaty
już niedostępne -