Szkolenie online pt. "Kształtowanie pomysłu na biznes z modelem Business Canvas"

location icon
Szkolenie online Dostęp zdalny, Dla uczestników
calendar icon
Od 8 gru 10:00 do 8 gru 12:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na bezpłatne szkolenie online pt. "Kształtowanie pomysłu na biznes z modelem Business Canvas", które odbędzie się 8.12.2021 r., w godz. 10.00-12.00. Wydarzenie odbędzie się w ramach programu "Akcja Akceleracja!".


Cel szkolenia: zapoznanie uczestników z zasadami tworzenia modelu Business Canvas, celem określenia najważniejszych aspektów funkcjonowania ich firmy (kluczowi partnerzy, działania, zasoby, propozycje wartości, relacje z klientami, kanały dystrybucji, segmenty klientów, struktura przychodów i kosztów).


Grupa odbiorców: szkolenie skierowane jest do osób myślących o założeniu własnej firmy.


Plan szkolenia:

  • model Business Canvas - analiza pojęcia,
  • tworzenie modelu Business Canvas krok po kroku.

Czas: 2 h, godz. 10.00-12.00.


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Szkolenie poprowadzi dr Maciej Górecki, p.o. kierownika Działu Wspierania Przedsiębiorczości w Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, wykładowca akademicki, certyfikowany trener przedsiębiorczości, zajmujący się w pracy zawodowej organizacją szkoleń dla przedsiębiorców oraz szeroko pojętym doradztwem biznesowym, skierowanym do osób myślących o założeniu działalności gospodarczej.


Partnerami całego programu "Akcja Akceleracja!" są: Porozumienie Bydgoskich Biur Karier i Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Oddział Zamiejscowy w Bydgoszczy, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej. 


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na szkolenie online "Kształtowanie pomysłu na biznes z modelem Business Canvas", 8.12.2021 r., godz. 10.00-12.00.
już niedostępne -