Biznes i Przedsiędsiębiorczość Nauka i Edukacja Polityka i Gospodarka

BRAINSTORM - projekt online dla przedsiębiorczej młodzieży!

location icon
calendar icon
Od 31 mar 9:00 do 30 wrz 23:00
ticket icon
Od 0,00 zł

W obliczu wyzwania jakim jest wprowadzony stan epidemii w Polsce, wiele firm i przedsiębiorców boryka się z trudnymi problemami, a utrzymanie płynności finansowej staje się niezwykle trudne.

Wspólnie z nastolatkami spróbujemy znaleźć rozwiązania do tych problemów! Młodzież będzie pracowała pod okiem mentorów, ekspertów z różnych dziedzin, którzy będą wspierać ich w opracowaniu jak najlepszego rozwiązania.


UWAGA! Projekt BRAINSTORM w części jest realizowany we współpracy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości!!

Patronem medialnym projekty został wydawca magazynu My Company Polska!!!


NA CZYM POLEGA BRAINSTORM?

Projekt BRAINSTORM jest bezpłatny i w całości realizowany zdalnie, za pośrednictwem internetu.

1. ZGŁOSZENIE UDZIAŁU

Rodzice nastolatków lub nastolatki samodzielnie, w przypadku gdy są pełnoletni, przesyłają zgłoszenie udziału w projekcie poprzez wypełnienie tego formularza. Im wcześniej grupy powstaną, tym więcej czasu młodzież będzie mieć na realizację projektu :)

UWAGA! Proszę do rejestracji używać adresów mailowych, które są przez Państwa regularnie sprawdzane. Po otrzymaniu zgłoszenia, komunikację z Państwem prowadzimy poprzez adres mailowy wskazany w zgłoszeniu!

2. GRUPY

Organizator łączy zgłoszonych nastolatków w grupy (max 5 osób). Zgłoszony uczestnik może przesłać na adres: hello@swietlicepasji.pl nazwisko innego zgłoszonego uczestnika, z którym chciałby pracować w tej samej grupie. Praca grupy polega na zdalnym kontakcie z wykorzystaniem narzędzi internetowych np. skype, messenger, mail, inne.

3. PROBLEM i MENTOR

Grupa otrzymuje problem do rozwiązania oraz kontakt do mentora, który będzie wspierał grupę w przygotowaniu najlepszego rozwiązania projektu. Kontakt z mentorem odbywa się przy wykorzystaniu narzędzi internetowych, które są dostępne dla wszystkich uczestników grupy oraz mentora. Celem projektu jest znalezienie jak najlepszego rozwiązania do postawionego problemu.

4. CZAS

Grupa ma czas: min. 1 miesiąc (max. 2 miesiące)  od pierwszego spotkania grupy z mentorem, na przygotowanie projektu i przesłanie na adres hello@swietlicepasji.pl rozwiązania w dowolnej formie cyfrowej.

5. JURY

Projekty trafią do firm i przedsiębiorców - autorów problemów, którzy wybiorą najlepsze rozwiązanie! Firmy wybierają najciekawszy projekt, prezentujący możliwie kompletne rozwiązanie, które mogłoby realnie zostać wprowadzone.

WARUNEK UDZIAŁU:

W projekcie mogą wziąć udział nastolatki w wieku 14-18 lat lub też młodsi jeżeli potrafią pracować zdalnie i swobodnie korzystają z narzędzi komputerowych. Minimalny wiek uczestnika to 11 lat. W przypadku osób niepełnoletnich, wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych.

UWAGA! Każdy uczestnik ma obowiązek zapoznania się z REGULAMINEM PROJEKTU i wypełnienie zgody na udział oraz oświadczenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej - napisz do nas!

http://www.swietlicepasji.pl/brainstorm


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zgłoszenie udziału dla uczestników w wieku 11-13 lat
30 września 2020
  Zgłoszenie udziału dla uczestników w wieku 14-16 lat
30 września 2020
  Zgłoszenie udziału dla uczestników w wieku 17-18 lat
30 września 2020