Tarot i genealogia - Isabelle Boos

location icon
ONLINE
calendar icon
Od 31 sie 10:00 do 1 wrz 18:00
ticket icon
Od 1 080,00 zł

Tarot i Genealogia - ISABELLE BOOS


DATA: 31.08.-1.09.2024

godzina: 10:00-18:00

MIEJSCE: ONLINE

JĘZYK: JĘZYK FRANCUSKI Z TŁUMACZENIEM NA JĘZYK POLSKI I ROSYJSKI


"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem" Carl Gustav Jung

Częścią naszej nieświadomości jest nieświadomość naszego drzewa genealogicznego. Ukryte w nim tajemnice, rodzinne historie i doświadczenia ciągle działają za naszym pośrednictwem i programują nas do tworzenia powtórzeń, cech i przekonań na podstawie energetycznej lojalności wobec naszych przodków.

Dzięki pracy z Tarotem możemy uzyskać dostęp do informacji o poziomie genealogicznym - swoim lub osoby, z którą pracujemy.

Zapraszamy Cię do zanurzenia się w swoim drzewie genealogicznym i odkrycia jego tajemnic dzięki Arkanom Tarota. Genealogia znacząco wpływa na całe nasze życie, naszą teraźniejszość - energetykę, zdrowie, przekonania, relacje. Warsztaty z Isabelle Boos zabiorą Cię do osobistej podróży po własnej historii, dzięki której zrozumiesz siebie i dynamikę swojej genealogii.

22 Arkana Tarota to potężne symbole opisujące uniwersalne aspekty ludzkiego doświadczenia. Można ich użyć do ujawnienia ukrytych szczegółów Twojej osobowości i genealogii . Dowiesz się, jak każda arkana może poprowadzić Cię do lepszego zrozumienia siebie i swoich historii.

Podczas warsztatów z Isabelle Boos przeanalizujemy 22 Arkana Tarota z perspektywy genealogicznej i bioenergetycznej. Zidentyfikujemy archetypy, które kierują nas do członków systemu i drzewa rodzinnego i zaproponujemy strategię odniesienia się do tego poziomu w czytaniu Tarota.

Isabelle Boos

Absolwentka osteopatii i tradycyjnej chińskiej energetyki. Łączy osteopatię biodynamiczną (pracując z "Cichym Przyjacielem", Centralnym Punktem łączącym każdą Istotę z Nieskończoną Energią Wszechświata) z Energetyką używając prawa 5 elementów, 64 heksagramów, symbolu Kwiatu Życia i doskonałej geometrii. Kontynuuje swoje badania nad rozumieniem ludzkiego ciała za pomocą Homeopatycznego Ducha Didiera Grandgeorgesa i hebrajskich liter Georges Lahy. Odkryła tarota, biologię i znaczenie choroby z Gerardem Athiasem. Razem tworzą globalną logikę bioenergetyczną, którą nazwali GEST.

Informacje organizacyjne:

Dzień przed webinarium na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM.

Uczestnicy otrzymują Certyfikat ukończenia szkolenie i 3 miesięczny dostęp do nagrania.

Uwaga! Kody rabatowe nie obejmują pakietów - dotyczą tylko pojedynczych szkoleń. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Tarot i Genealogia
1 Września 2024, 18:00 1 080,00 zł