5D Experience BODYART Class by Alexandra Łabędź w NA LATO + GLOW & GROW PARTY

location icon
NA LATO ul. Rozbrat 44, Warszawa
calendar icon
Od 9 lip 9:30 do 9 lip 9:30

5D experience

to wyjątkowe doświadczenie dla kobiet operujące na emocjach, zmysłach, intuicji i poszerzające samoświadomość poprzez ruch prowadzone przez @Aleksandrę Łabędź.

To moment zatrzymania, osobistej refleksji w rytmie slow and quality life.

To chwila pełnego zanurzenia się w 5 wymiarach własnej kobiecości.

A później to czas na spotkanie z innymi kobietami, poznanie ich wyjątkowości i możliwości współpracy.

---

Co dokładnie będziemy robić?

Zaczniemy od doświadczenia BODYART (treningu) na matach - pracy z ciałem, umysłem i wszystkimi zmysłami. Po tej części usiądziemy na wspólne śniadanie, które połączymy z kobiecym networkingiem. 

Nasze wydarzenie Glow&Grow wspiera Finlandia Botanical, która szykuje miłą niespodziankę na koniec spotkania!


---

Kim są organizatorzy?

NA LATO - za dnia restauracja, w nocy klub. Piękna przestrzeń otoczona zielonym parkiem im. Rydza - Śmigłego, gdzie wokół biegają dziko zwierzęta, a zapach kwitnących kwiatów i szelest liści na drzewach wprawiają w stan relaksu sprzyjający spotkaniom towarzyskim, ćwiczeniom, lub po prostu byciu i korzystaniu z momentu przebywania w tym zaczarowanym miejscu.

Aleksandra Łabędź - BodyCare Coach, ELITE Instruktorka treningu BODYART, prezenterka i szkoleniowiec, trenerka personalna i właścicielka studia treningowego mo.studio oraz marki odzieżowej MO Apparel. Sport i aktywność to jej pasja, życie i praca. Tańczyła, skakała o tyczce, od 10 lat działa w branży fitness, zdobyła tytuł mistrzyni świata w Kettlebell Liftingu. I mimo to, jak mówi, zrobiła tysiące błędów treningowych, miała zaburzenia odżywiania, ma insulinooporność. Przez ostatnie 10 lat walczyła o to, by znaleźć punkt równowagi. Obecnie prowadzi projekt dla Kobiet GLOW & GROW 3 miesięczna metamorfoza, którego uczestniczki również zagoszczą na tym wydarzeniu.

---

Jak wziąć udział?

Jak wziąć udział? Wystarczy, że zarezerwujesz swoją BEZPŁATNĄ wejściówkę.
Dla chętnych osób na networking i śniadanie w Na Lato przygotowaliśmy specjalną ofertę.Po zapisaniu się na event poprzez powyższy link, Aleksandra wyśle wszelkie szczegóły drogą mailową.

ZABIERZ ZE SOBĄ UŚMIECH I MATĘ! 🙂

Aleksandra Łabędź & NA LATO 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  BEZPŁATNA WEJŚCIÓWKA 5D EXPERIENCE BODYART CLASS
Wyprzedane Brak wolnych miejsc