The Full Body - Recall Healing - dr Michelle Schrader

location icon
ON-LINE
calendar icon
Od 26 wrz 13:00 do 28 wrz 19:00

The Full Body I Znaczenie ludzkiego szkieletu, zęby, punkty akupunktury, meridiany wg Recall Healing / Totalna Biologia

Prowadzi: dr Michelle Schrader / USA/Texas, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Jej praca doktorska dotyczyła metody terapeutyczno-rozwojowej Recall Healing. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł.


Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest ukończenie kursu podstawowego (level 1) Recall Healing - możesz kupić bilet z dostępem do nagrania kursu podstawowego.

Godziny: 13.00 - 19.00 (czas środkowoeuropejski)

Tłumaczenie: j.angielski z tłumaczeniem na j.polski i j.rosyjski 

Kurs on-line


Uzyskaj pełną świadomość przyczyn choroby, będącą najprostszą drogą do wyzdrowienia.

Każdy punkt akupunkturowy odpowiada określonej potrzebie, blokadzie lub zranieniu. Odczytaj historię swoją i swojego rodu z własnego ciała. Poznaj narzędzia do precyzyjnego określenia przeżyć, odczuć, przekonań i zachowań przekładających się na dolegliwości bólowe, wszelkie choroby, niedomagania i blokady w ciele i w życiu

Celem warsztatów jest nauczenie uczestników, jak wykorzystać dowolny symbol, przekaz od podświadomości, do zwiększenia świadomości w procesie leczenia.

Uzyskasz dostęp do efektywnych narzędzi służących transformowaniu siebie samego i Twojej rzeczywistości dzięki lepszemu zrozumieniu tego, kim jesteśmy. Szkolenie pozwoli Ci głębiej zrozumieć i przyswoić podstawowe zasady rządzące zdrowiem i chorobą, opracowane w rozumieniu RH/TB.

Choroba ma swoje znaczenie. Może być postrzegana jako odkrycie świadomości. Celem tego odkrycia jest uzdrowienie, poprzez dostęp do strefy podświadomości, przyczyny choroby, która - nierozpoznana przez nas - zarządza naszym zdrowiem i życiem. Poprzez naszą pracę, nasze miłości, nasze zachowanie, powielamy programy, które w sposób nieunikniony przyciągają do naszego życia ludzi i sytuacje odpowiadające tym programom. Zrozumienie ich i uwolnienie siebie samych jest pierwszym krokiem w kierunku większych sukcesów we wszystkich dziedzinach życia.

Uzdrawianie poprzez świadomość - dla wszystkich chcących się uzdrowić i do wykorzystania w praktyce przez coachów, terapeutów, psychologów i lekarzy. Warsztaty Recall Healing® są przejściem na nowy poziom świadomości. Skokiem kwantowym. Każda choroba pokazuje to, czego nie jesteśmy świadomi, a co ukrywa się w naszej głębi i programuje nasze życie. Nowa świadomość jest naszym wewnętrznym uzdrowicielem. Według dr Renaud nasz biologiczny program zaczyna się 9 miesięcy przed poczęciem, już wtedy nasi rodzice programują nam nasze życie.

Na warsztatach następują spontaniczne uzdrowienia!

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości. Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.


Jeżeli jesteś terapeutą, lekarzem, psychologiem, psychoterapeutą a Twoim celem jest pomaganie ludziom; jeżeli chorujesz, doświadczasz bólu albo czujesz, że utknąłeś i nie spełniasz się w jakimkolwiek aspekcie życia, ten trening jest dla Ciebie.

Uwaga! W treningu mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły minimum RH/TB poziom I.


Celem warsztatów jest nauczenie uczestników, jak wykorzystać dowolny symbol, przekaz od podświadomości, do zwiększenia świadomości w procesie leczenia.

IWW jest jedyną placówką, certyfikowaną do nauczania metody RH®/TB® w Polsce. 


Informacje organizacyjne:

Dzień przed kursem na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają skrypt w formie pdf oraz 3 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

Osoby powtarzające kurs w ramach Szkoły IWW - prosimy o kontakt mailowy recepcja@iww.pl w celu otrzymania kodu promocyjnego upoważniającego do udziału w kursie z 50% rabatem.


Osoby uczestniczące w szkoleniach organizowanych przez Instytut Wiedzy Waleologicznej mogą otrzymać dyplom i zaświadczenie na drukach MEN po ukończeniu:
- trzech kursów: RH1, RH2 i RH3 (Dyplom i Zaświadczenie o ukończeniu Kursu Podstawowego Recall Healing).

- pięciu szkoleń tematycznych online (Dyplom i Zaświadczenie o ukończeniu Kursu Zaawansowanego Recall Healing; nie obejmuje to powtórek).


Po ukończeniu kursów Recall Healing® / Total Biology® uczestnicy otrzymują Certyfikat (w wersji elektronicznej) określający rodzaj kursu i ilość godzin.


Pozostałe kursy Totalna Biologia / Recall Healing, które można kupić w pakiecie:

- Recall Healing kurs podstawowy (level I) - dr Michelle Schrader

- Recall Healing Weight Workshop | Nadwaga, niedowaga, anoreksja, bulimia - dr Michelle Schrader


Więcej informacji o Recall Healing na stronie: recallhealing.pl 


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  The Full Body
już niedostępne 950,00 zł -
  The Full Body - cena do 15 lipca
już niedostępne 890,00 zł -
  The Full Body + RH 1 (dostęp do nagrania webinaru)
już niedostępne 1 530,00 zł -
  The Full Body + Weight (dostęp do nagrania webinaru)
już niedostępne 1 740,00 zł -
  The Full Body + Weight (dostęp do nagrania webinaru)+ RH I (dostęp do nagrania webinaru)
już niedostępne 2 340,00 zł -