BLOGOWIGILIA 2019

location icon
NIEBO ul. Nowy Świat 21, Warszawa
calendar icon
Od 14 gru 17:00 do 14 gru 17:00

Wiele osób powtarza, że choć czasy się zmieniają, to Blogowigilia być musi. Po to by się spotkać, pobyć ze sobą, porozmawiać nie są potrzebne czerwone dywany, fajerwerki, ale WY. LUDZIE. 

Z radością informujemy, że największe w Polsce świąteczne spotkanie twórców internetowych odbędzie się 14 grudnia w klubie Niebo w Warszawie.

Zapraszamy od 17:00 do 22:00.

Od 22:30 w klubie NIEBO rozpoczyna się impreza organizowana przez klub NIEBO.

Ważne: Zanim zapiszesz się na wydarzenie, zapoznaj się z Regulaminem tegorocznego spotkania. 

Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń, ale każde zgłoszenie dokładnie weryfikujemy, czy jakiś bot nie podszył się pod internetowego twórcę. Zatem po wysłaniu zgłoszenia, poczekajcie chwilę na jego akceptację.


O BLOGOWIGILII:

To, że Blogowigilia w tym roku odbędzie się jest dużą zasługą marki Lipton, która w swojej kampanii #kwadransnarozmowe stawia na spotkania z bliskimi, podtrzymywanie więzi, rozmowy i która wsparła nasze wydarzenie, byśmy mogli się wszyscy spotkać w Niebie (przy herbacie i nie tylko).

Tradycyjnie będzie też gwiazda betlejemska "Stars for Europe", bo świąteczne warsztaty kwiatowe to już stały element tego wydarzenia.

Podtrzymajmy także piękną tradycję dzielenia się i przynieśmy coś dobrego na wspólny blogowigilijny stół (może to być ciasto, śledź, pasta, sałatka, czy jeszcze coś innego co lubicie i chcecie tym poczęstować innych - ważne, by nie wymagało podgrzania na miejscu. My zapewniamy talerze, sztućce, pieczywo, owoce).

Jako, że w miejscu Blogowigilii będzie bar z alkoholem (którego przenieść się nie da), rekomendujemy obecność osób powyżej 18 lat.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  I tura zapisów. Od 29.11, 15:00
już niedostępne -
  II tura zapisów. Od 1.12, 11:00
już niedostępne -
  III tura zapisów. Od 4.12, 20:00
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Zapisy Last Minute. 11.12
już niedostępne -