Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie

"Mosty zamiast murów" - mediacje szansą na rozwiązywanie konfliktów w organizacji i zespole. Biznesowy Poranek z VandO

location icon
online
calendar icon
Od 22 paź 9:00 do 22 paź 11:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Biznesowe Poranki z VandO to regularne spotkania, podczas których praktycy wymieniają doświadczenia, dyskutują o trendach, poznają narzędzia i sposoby rozwoju dialogu w firmach.

Już 22 października 2020 zapraszamy na kolejny z cyklu Biznesowych Poranków z VandO pt. "Mosty zamiast murów" - mediacje szansą na rozwiązywanie konfliktów w organizacji i zespole.

Celem Poranka jest:

  • poznanie metody mediacji poprzez uczestnictwo w symulacjach i wymianę doświadczeń Uczestników,
  • wymiana dobrych praktyk w zakresie budowania oraz promowania współpracy i dialogu w organizacjach.

Co zyskasz przychodząc na Biznesowy Poranek?

  • poznasz metodę mediacji
  • sprawdzisz się w roli mediatora
  • wymienisz doświadczenia z innymi Uczestnikami
  • porozmawiasz z ekspertami i praktykami biznesu
  • przedyskutujesz case study ze swojej firmy
  • zadasz nurtujące Cię pytania na temat konfliktów
  • konstruktywnie spędzisz przedpołudniowy czas


Prelegentami podczas Biznesowego Poranka z VandO będą:

dr Joanna Telus - doktor nauk społecznych, socjolog. Trener, konsultant, doradca personalny i zawodowy, mediator. Od 1996 roku rozwija swój warsztat pracy realizując warsztaty, szkolenia, doradztwo czy prowadząc mediacje.

Pracownik i współpracownik kilku uczelni wyższych, m.in. Uniwersytetu SWPS, Akademii Pedagogiki Specjalnej, Uniwersytetu Warszawski, Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu.

Specjalizuje się w obszarach związanych ze skuteczną komunikacją, budowaniem standardów współpracy, budowaniem zespołu, wdrażaniem systemów rozwiązywania konfliktów oraz mediacji.


dr Dariusz Użycki - Konsultant Executive Search, Leadership&Personal Development, Management Consulting na obszarze EMEA. Wykładowca najlepszych studiów Executive MBA w Polsce (CEMBA, MBA-SGH). Ponad 30 lat doświadczeń zawodowych, z czego 20 w biznesie, a blisko 10 na pozycji Dyrektora Zarządzającego. Prowadzi procesy coachingowe/mentoringowe dla kadry zarządzającej.

Autor książki "Czy jesteś tym, który puka?", dotyczącej rozwijania autorefleksji oraz strategicznego planowania i wdrażania ścieżki własnego rozwoju. Współautor szeregu publikacji w Harvard Business Review i Przeglądzie Corporate Governance.

Prowadzi oryginalne analizy rynkowe, dotyczące postaw i zachowań menedżerów, ich samooceny, wypalenia zawodowego, sytuacji menedżerek, pozycjonowania na rynku pracy. Prowadzi blog dotyczący autorefleksji, przywództwa, komunikacji i rozwoju kariery. Płynnie posługuje się językiem angielskim i rosyjskim. Doktor nauk technicznych.


Serdecznie zapraszamy! Wydarzenie jest bezpłatne, a ilość miejsc ograniczona. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet normalny

dostępnych: 15

już niedostępne -