Biznes oparty na danych w chmurze - jak wdrożyć zaawansowaną analitykę?

location icon
Online
calendar icon
Od 24 lut 10:00 do 24 lut 11:45
ticket icon
Od 0,00 zł

Świadome biznesy, które zdają sobie sprawę z tego, jak ważne są dane, regularnie prowadzą analizę istniejących procesów oraz wprowadzają zmiany w oparciu o liczby. Jednak na tym nie kończy się przygoda z analizą danych.

Oprócz gotowych narzędzi analitycznych służących do analizy statystyk serwisów, jest też możliwość prowadzenia zaawansowanych analiz BigData przy pomocy technologii, które stoją za powstaniem narzędzi takich jak Google Analytics czy Data Studio.

Dowiedz się, jak możesz skalować swój biznes i wdrożyć zaawansowaną analitykę, która pomoże Ci w przewidywaniu trendów, zmian na rynku czy w poprawie wyników biznesowych.

FOTC - partner Google Cloud serdecznie zaprasza właścicieli firm, managerów działów technicznych oraz miłośników zaawansowanej analityki na darmowy meetup, który odbędzie się 24 lutego (online) w godzinach 10:00-11:45.

W trakcie spotkania dowiesz się m.in. jak:

  • Prawidłowo analizować i wizualizować dane
  • Zbudować hurtownię danych w chmurze
  • Korzystać z narzędzi analitycznych Google Cloud (Data Studio, BigQuery, Looker)
  • Skalować analitykę biznesową
  • Budować skalowalne modele ML (Machine Learning)

Celem spotkania jest pokazanie, jak Twoja firma może w pełni wykorzystać potencjał zbiorów danych, jak je prawidłowo analizować i tworzyć raporty oraz wyciągać rzetelne wnioski poparte liczbami.

Poznaj inteligentne sposoby na przetwarzanie i analizę danych w chmurze oraz zarezerwuj swoje wirtualne miejsce na meetupie poprzez stronę: LINK

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Biznes oparty na danych w chmurze - jak wdrożyć zaawansowaną analitykę?
już niedostępne -