Biznes Mixer vol. 11 - Zmiana w sposobie pozyskiwania klientów w biznesie w 2020 roku

location icon
Fabryka Pełna Życia Kościuszki 3/101, Dąbrowa górnicza
calendar icon
Od 17 wrz 17:00 do 17 wrz 19:00
ticket icon
Od 0,00 zł

iznes Mixer vol. 11 - "Zmiana w sposobie pozyskiwania klientów w biznesie w 2020 roku"


Już 17 września w Fabryce Pełnej Życia  Biznes Mixer, podczas którego nasi goście Andrzej Bieda i Kamil Hatko z LANDINGI wskażą jakie zmiany w 2020 roku zaszyły w sposobach pozyskiwania klientów w biznesie. Nasi wyjątkowi goście opowiedzą o tym jakie wnioski wyciągają po współpracy z wieloma klientami w zakresie działań promocyjnych, marketingowych i reklamowych - w skrócie co teraz jest na topie i co działa jeżeli mówimy o pozyskiwaniu klientów w tym trudnym dla wielu branż czasie. 
Na pewno opowiedzą Wam też trochę o landing page'ach i dowiecie się, że jest to dobre rozwiązanie dla większości branż na efektywne pozyskiwanie klientów i kontakt do nich!

Zaczynamy o 17:00. Nie spóźnij się :)

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na Biznes Mixer - spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem biznes Mixerów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz przekazanie im wysokiej jakości wiedzy od uznanych ekspertów… i tak będzie też tym razem!

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą - spokojnie - nie wygonimy Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie.


BIO:

Andrzej Bieda - Od prawie 10 lat zajmuje się marketingiem internetowym, landing page'ami i optymalizacją konwersji. Profesjonalną karierę zaczynał jako projektant stron internetowych, później koordynował kampanie generowania leadów, a obecnie odpowiada za wzrost liczby użytkowników i konwertowanie ich w klientów platformy Landingi. Kreatywny, działający w oparciu o dane, otwarty na nowe rozwiązania. Zafascynowany światem SaaS i tym, jak te rozwiązania ułatwiają pracę i życie ludziom. Dokłada swoją cegiełkę do tej misji przez platformę Landingi, umożliwiającą marketerom i agencjom budowanie stron docelowych i popupów bez znajomości programowania i pomocy działu IT.

Kamil Hatko - Lead Generation Expert W Landingi odpowiada za wdrażanie w biznesach kampanii lead generation, doradztwo marketingowe, audyt stron docelowych i tematy edukacyjne dla klientów, aby generowanie leadów oraz wykorzystywanie landing page'y było zrozumiałe i efektywne.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Biznes Mixer vol. 11 - Zmiana w sposobie pozyskiwania klientów w biznesie w 2020 roku
już niedostępne -