Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie Rozwój osobisty

SZCZECIN BIZNES & HR

location icon
Courtyard by Marriott Szczecin City Pl. Brama Portowa 6, Szczecin
calendar icon
Od 25 maj 9:00 do 25 maj 19:00
ticket icon
Od 922,50 zł


Konferencja Szczecin Biznes & HR. Biznes w trudnych czasach

Jak rozwijać siebie i firmę w tych trudnych czasach? Porozmawiajmy o tym podczas spotkania praktyków, czyli Szczecin Biznes & HR w dniu 25 maja.

Oczywistym jest, że dla biznesu i HR-u nastały czasy pełne wyzwań. Najpierw pandemia, która spowodowała spadek poczucia zadowolenia pracowników ze swoich miejsc pracy, a ostatnio konflikt zbrojny w Ukrainie, który wywołał przetasowania na rynku pracy oraz niepokój wśród zatrudnionych.

Z efektami tych zjawisk pracodawcy i ich zespoły HR-owe radzą sobie jak najlepiej potrafią. Jednak każda dawka wiedzy i inspiracji wydaje się na wagę złota. Dlatego LSJ HR Group, agencja doradztwa personalnego ze Szczecina uznała, że nadszedł czas na powrót konferencji, której trzy edycje mamy już za sobą. #HRSzczecin wraca, ale pod nowym szyldem - Szczecin Biznes & HR.


DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W SZCZECIN BIZNES & HR?

  • Dowiesz się, jak skuteczniej zarządzać zespołem w sytuacjach kryzysowych
  • Pogłębisz wiedzę z zakresu motywowania i budowania zaangażowania pracowników
  • Przekonasz się, jakie kompetencje sprawiają, że wraz zespołem stawisz czoła nawet największym przeciwnościom losu
  • Poznasz narzędzia do rozwoju wlanego i twoich pracowników
  • Dowiesz się, jak wzmacniać efektywność osobistą, motywację do osiągania lepszych wyników oraz pracować z emocjami i nawykami
  • Weźmiesz udział w rozmowach na temat zmian na rynku pracy Pomorza Zachodniego
  • Wiedzą i doświadczeniem podzielą się z Tobą znakomici eksperci.


CENA BILETÓW:

  1. Bilet KONFERENCJA: 750 pln + vat = 922,50 pln*
  2. Bilet KONFERENCJA PLUS (konferencja+ coctail): 870 pln + vat = 1 070,10 pln*

*W cenie konferencji wliczone są przerwy kawowe oraz lunch (również z opcją wege)


KIM SĄ NASI PRELEGENCI?

Maria Rotkiel - psycholog, trenerka motywacyjna rozwoju zawodowego i osobistego, certyfikowana terapeutka poznawczo-behawioralna, dydaktyk, doradca zawodowy i osobisty, publicystka. Prowadzi warsztaty i wykłady z zakresu rozwoju zawodowego i osobistego, szkolenia z zakresu mediacji i negocjacji oraz komunikacji, szkolenia z zakresu zarządzania stresem oraz profilaktyki wypalenia zawodowego, treningi rozwoju kompetencji zawodowych oraz szkolenia dla biznesu, warsztaty interwencji kryzysowej, terapii poznawczo-behawioralnej, terapii grupowej oraz terapii par i rodzinnej. Autorka poradników psychologicznych, ekspert w mediach oraz kampaniach społecznych.

Bogdan Sosnowski - praktyk z zapleczem dydaktycznym, trener, doradca, mówca inspiracyjny, specjalizuje się w strategii i wdrażaniu zmian, budowaniu zespołów, procesach sprzedażowych. Właściciel firmy consultingowej. Jego publikacje regularnie pojawiają się w World Business Class Magazine wspólnie z takimi autorami jak: Brian Tracy, Kevin Hogan, Jacek Walkiewicz, Jakub B. Bączek czy Rahim Blak. Przez 11 lat był Direct Sales Director P4 Sp. z o.o. (PLAY). Zrealizował cele spółki oraz osiągnął wszystkie wyznaczone dla tego kanału cele ilościowe, wartościowe, OPEX'owe oraz jakościowe. Występował na scenach Brian Tracy International, Sales Angels, National Sales Congress, Przedsiębiorczość Kobiet, Forum Inteligentnego Rozwoju i wielu innych.

Szymon Kudła - mówca biznesowy od 1997 roku. Dotychczas poprowadził niemal 800 eventów (stacjonarnie i online) dla grup liczących nawet po kilka tysięcy osób. Wieloletni członek prestiżowych amerykańskich stowarzyszeń biznesowych, z dostępem do najnowszych badań. Najwyżej oceniany prelegent na otwartych kongresach w Polsce, w zachodniej Europie i w USA. Autor przeszło 60 artykułów oraz czterech bestsellerów biznesowych: "Podróż lidera", "Biznesowy rollercoaster", "OK, kupuję to!" oraz "SISU - wzmocnij hart ducha i odporność psychiczną".

Sebastian Kotow - jeden z najlepszych psychologów biznesu w Polsce, przedsiębiorca, doświadczony menedżer. CEO firmy doradczej Institute of Behavioral Design. Prowadził szkolenia i wykłady dla ponad 200 organizacji, w których wzięło udział ponad 500 tys. osób z 80 krajów. Popularyzator psychologii, autor 6 bestsellerów oraz 24 poradników z zakresu samodoskonalenia, rozwoju osobistego oraz zarządzania. Autor wielu kursów i programów online. Prowadzi popularny cykl cotygodniowych webinarów pt. #Psychologiczne_Czwartki.

Dariusz Zarzecki - profesor ekonomii i praktyk gospodarczy. Autor wielu publikacji, w tym wyróżnionych nagrodą Ministra Edukacji Narodowej i rekomendowanych dla menedżerów, naukowców i studentów, doradców inwestycyjnych i biegłych rewidentów. Twórca i szef programu MBA Uniwersytetu Szczecińskiego. Przewodniczył zespołowi odpowiedzialnemu za opracowanie pierwszego w Polsce standardu wyceny przedsiębiorstw. Biegły  sądowy w zakresie zarządzania i wyceny. Pełnił m.in. funkcje: Dyrektora Oddziału Deloitte & Touche w Szczecinie i menedżera działu doradztwa gospodarczego D&T, prezesa zarządu Polsteam Consulting, szefa zespołu odpowiedzialnego za strategię rozwoju Szczecina do 2025. Był przewodniczącym rady nadzorczej PKO BP S.A. Obecnie prezes zarządu w firmie doradczej Zarzecki i Wspólnicy Sp. z o.o., prezes zarządu Stowarzyszenia Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce, przewodniczący RN Qvistorp SA., członek zarządu Stowarzyszenia Absolwentów MBA, członek Kapituły Business Club Szczecin.

Roman Borecki - HR Services & Development Manager Netto Sp. z o.o.25 lat pracy w handlu w różnych obszarach biznesowych: Commercial, IT a od 12 lat HR. Jako IT manager, w ścisłej współpracy z biznesem, brał udział we wprowadzaniu kluczowych zmian w obszarach IT implementując m.in. w firmie Netto SAP BI, SAP ECC, SAP WMS, Teta HR. Zarządzając obszarem HR uruchomił wewnętrzny system szkoleń i rozwoju pracowników. Wprowadził HR biznes partnering, programy rozwoju przywództwa i zarządzania efektywnością pracowników. Ostatni rok razem ze swoim zespołem zajmował się transformacją sklepów Tesco do formatu Netto, co obejmowało przygotowanie systemu kadrowo-płacowego i transfer danych. Przygotowanie szkoleń, dystrybucji materiałów szkoleniowych i onboardingowych dla ok. 4000 pracowników oraz komunikację skupiającą się wartościach i kulturze organizacyjnej firmy Netto. W swojej pracy przede wszystkim zwraca uwagę na wiarygodność liderów i osiąganie celów strategicznych firmy poprzez odpowiednie angażowanie zespołów.


SZUKASZ KOLEJNYCH POWODÓW?

Obejrzyj film i przekonaj się, jak było w 2019 roku, czyli na ostatnim naszym wydarzeniu przed pandemią.

j opis wydarzenia

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Udział w konferencji Szczecin Biznes & HR
Organizator LSJ HR GROUP
Bilet Konferencja

Udział w konferencji Szczecin Biznes & HR
Organizator LSJ HR GROUP

już niedostępne 922,50 zł -
Udział w konferencji Szczecin Biznes & HR
Organizator LSJ HR GROUP
Bilet Plus (Konferencja + cocktail)

Udział w konferencji Szczecin Biznes & HR
Organizator LSJ HR GROUP

już niedostępne 1 070,10 zł -
Udział w konferencji Szczecin Biznes & HR
Organizator LSJ HR GROUP
Bilet Konferencja

Udział w konferencji Szczecin Biznes & HR
Organizator LSJ HR GROUP

już niedostępne 922,50 zł -
Udział w konferencji Szczecin Biznes & HR
Organizator LSJ HR GROUP
Bilet Plus (Konferencja + cocktail)

Udział w konferencji Szczecin Biznes & HR
Organizator LSJ HR GROUP

już niedostępne 1 070,10 zł -