Biologia dziecka wg Recall Healing / Totalna Biologia - dr Michelle Schrader-Dawson

location icon
ON-LINE
calendar icon
Od 12 cze 13:00 do 14 cze 19:30

Progi cenowe:

10% - do 06.06 kod: RH10
 5%  - do 11.06 kod:RH5 


Biologia dziecka wg  Recall Healing / Totalna Biologia

Szkolenie jest elementem kursu Recall Healing® / Total Biology® Advanced Level - Kurs zaawansowany

Prowadzi: dr Michelle Schrader-Dawson / USA/Texas, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Jej praca doktorska dotyczyła metody terapeutyczno-rozwojowej Recall Healing. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł.


W szkoleniu mogą brać udział osoby, które ukończyły Recall Healing Level 1

Data: 12 - 14.06.2021

Godziny: 13.00 - 19.30 (czas środkowoeuropejski)

Tłumaczenie: j.polski i j.rosyjski

Kurs on-line


Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:

- 1 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,

- skrypt w j.polskim,

- Certyfikat (w wersji elektronicznej) określający rodzaj kursu i ilość godzin. (24h)

Certyfikaty są podstawą do otrzymania Dyplomów Recall Healing® oraz Zaświadczeń na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej. Po ukończeniu 120 godzin kursów tematycznych (5 kursów - dotyczy kursów od marca 2020 roku) - Dyplom Recall Healing® / Total Biology® Advanced Level i Zaświadczenie na drukach MEN Recall Healing® / Totalna Biologia® Poziom Zaawansowany.


Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości. Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Twoje uzdrowienie jest bliżej niż myślisz.

Nasze życie zaczyna się kształtować nie w chwili poczęcia, ale 9 miesięcy przed nim. Emocje Twoich rodziców. Ich oczekiwania, potrzeby, warunki życia, okoliczności Twojego przyjścia na świat. Twoje życie jest odbiciem tego wszystkiego. Że to co skrywa może odmienić Twoje życie i życie Twojej rodziny.

Czy się z tym zgadzamy czy nie, jesteśmy częścią naszego drzewa rodowego. Znając zakamarki historii swojej rodziny możesz łatwiej wpływać na obecne problemy zdrowotne, emocjonalne, egzystencjonalne. Zmieniać swoje życie na lepsze.

Program kursu:

• Moment poczęcia dziecka
• Główne zagadnienia biologiczne
• Jak konflikt psychologiczny staje się biologiczny?
• "Koncepcja ścieżki"
• Wpływ przekonań na nasze doświadczenia
• DHS (Syndrom Dirka Hamera) i sposób jego przenoszenia do biologii
• Dwie fazy choroby
• Wątpliwości i absolutna pewność
• Uniwersalne prawo stworzenia wszystkich rzeczy
• Plan/cel: programowanie dziecka
• Ponadpokoleniowość: wpływ trzech poprzednich generacji
• Magiczny kwadrat: powiązania pomiędzy rodzeństwem
• Kontakt skóry ze skórą
• Znaczenie pierwszego "a", ciąża i narodziny, odróżnianie zaburzeń w nauce od problemów w nauce, odkodowywanie niektórych zaburzeń i chorób okresu dzieciństwa i inne problemy.

• Wyjaśnienie i zrozumienie teorii: Pierwsza konsultacja

• Przypadki z życia i przykłady podczas 3 dniowych warsztatów - zaczerpnięte z własnych doświadczeń uczestników warsztatów

Jeśli uda nam się odnaleźć właściwe wspomnienie (konflikt), należące do rodziców, uzdrowienie jest natychmiastowe.


Michelle LaMasa-Schrader

dr Michelle Schrader-Dawson / USA/Texas; dyrektorka Recall Healing USA i zastępca dyrektora Recall Healing International Institute. Ukończyła kilka projektów badawczych Recall Healing, w tym badania doktorskie. Jest członkiem naukowej rady doradczej Recall Healing International. Michelle współpracuje z osobami, ucząc je o możliwym źródle choroby i uczy umiejętności, dzięki którym jednostki mogą uzyskać dostęp do swojej wewnętrznej mądrości w celu samoopieki i transformacji.

Ukończyła studia magisterskie z psychologii i religioznawstwa oraz doktorat z Mind-Body Medicine na Uniwersytecie Saybrook. Posiada certyfikaty wydane przez Centrum Mind-Body Medicine oraz posiada certyfikaty z Technik Neuroemocjonalnych i Programowania Neurolingwistycznego. Jest adiunktem w Academy for Comprehensive Integrative Medicine, a także w kilku college'ach i uniwersytetach. Jej pasją jest Recall Healing i pomaganie ludziom przejść przez ich podróż zdrowia. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł.


Jeżeli jesteś terapeutą, lekarzem, psychologiem, psychoterapeutą a Twoim celem jest pomaganie ludziom; jeżeli chorujesz, doświadczasz bólu albo czujesz, że utknąłeś i nie spełniasz się w jakimkolwiek aspekcie życia, ten trening jest dla Ciebie.Czy możliwe jest czuć się lepiej? Wyobraź sobie, jak się czujesz bez bagażu przeszłych pokoleń....

Jeżeli jesteś terapeutą, lekarzem, psychologiem, psychoterapeutą a Twoim celem jest pomaganie ludziom; jeżeli chorujesz, doświadczasz bólu albo czujesz, że utknąłeś i nie spełniasz się w jakimkolwiek aspekcie życia, ten trening jest dla Ciebie. 


IWW jest jedyną placówką, certyfikowaną do nauczania metody RH®/TB® w Polsce. 


Informacje organizacyjne:

Dzień przed kursem na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają skrypt w formie pdf oraz 1 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

Osoby powtarzające kurs w ramach Szkoły IWW - prosimy o kontakt mailowy recepcja @ iww.pl w celu otrzymania kodu promocyjnego upoważniającego do udziału w kursie z 50% rabatem.Szkolenia, które można kupić w pakiecie:

16-18.06 - Weight Workshop | Nadwaga, niedowaga, anoreksja bulimia


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Biologia dziecka
już niedostępne 1 390,00 zł -
  Biologia dziecka + RH 1 (nagranie)
już niedostępne 2 133,00 zł -
  Biologia dziecka + Weight Workshop
już niedostępne 2 502,00 zł -
  Weight Workshop + Biologia dziecka + RH 1 (nagranie)
już niedostępne 3 196,00 zł -