Jak nie dać się oszukać w sieci. Prywatnie i w biznesie - warsztaty stacjonarne w InQUBE

location icon
InQUBE Wielka 67, Wrocław
calendar icon
Od 17 lis 13:30 do 17 lis 15:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na stacjonarne wydarzenie w Uniwersyteckim Inkubatorze Przedsiębiorczości InQUBE dotyczące bezpieczeństwa w Internecie. 

Prawie każdy z nas korzysta z płatności elektronicznych i mobilnych, które mają są coraz istotniejsze dla zwiększenia efektywności gospodarki. Jesteśmy też narażeni na cyberataki w naszym życiu codziennym. Dbanie o bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni wymaga od nas często więcej uwagi i wysiłku niż troska o bezpieczeństwo w świecie realnym. Tu nie wystarczy mieć oczu szeroko otwartych, trzeba także myśleć o tym, co jest dla nich niedostępne, bo dzieje się w tle działania systemu komputera czy sieci. 

Poruszymy takie tematy:
- Bezpieczeństwo na portalach społecznościowych,
- Budowanie i zarządzanie hasłami, jak tworzyć bezpieczne hasła,
- Bezpieczne korzystanie z urządzeń mobilnych,
- Bezpieczna bankowość mobilna.

Podczas spotkania odbędzie się również panel Q&A podczas którego Pan Jarosław będzie udzielał odpowiedzi na nurtujące Was pytania dotyczące bezpieczeństwa w sieci.

Ekspert:
Jarosław Jezierski - Wykładowca i Koordynator Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem - Menadżer, ekonomista, kierownik projektów i jednostek organizacyjnych; absolwent Wydziału Zarządzania i Informatyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i studiów menadżerskich MBA na Polish Open University/Oxford Brookes University. Ma za sobą doświadczenia w branży motoryzacyjnej, medycznej i finansowej. Od 2009 pracownik i współpracownik Centrum Prawa Bankowego i Informacji. Obecnie wykładowca Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

Zapisani uczestnicy, dzień przed wydazrzeniem, otrzymają na adres mailowy szczegółowe informacje dotyczące spotkania. 

Pamiętaj, podaj poprawny adres mailowy!

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości integruje społeczność biznesu. To miejsce pracy, spotkań, inspiracji, nauki i zbierania doświadczeń dla ludzi przedsiębiorczych i aktywnych. Ale oprócz przedsięwzięć edukacyjnych, inQUBE oferuje miejsca do pracy i spotkań biznesowych.

Więcej informacji o inkubatorze i organizowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej inQUBE.pl.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  17.11 godz. 13:30 - Jak nie dać się oszukać w sieci. Prywatnie i w biznesie ( wydarzenie stacjonarne w InQUBE)
już niedostępne -