Nauka i Edukacja

BeZee - Trendy w edukacji

location icon
Europejskie Centrum Solidarności pl. Solidarności 1, Gdańsk
calendar icon
Od 13 lis 8:00 do 13 lis 8:00


UWAGA - INTERNETOWA SPRZEDAŻ  BILETÓW ZAKOŃCZONA - MOŻLIWOŚĆ NABYCIA BILETU W DNIU KONFERENCJI W EUROPEJSKIM CENTRUM SOLIDARNOŚCI (CENA 175ZŁ)


BeZee to dedykowana nauczycielom, edukatorom, trenerom i startupom międzynarodowa konferencja poświęcona nowym trendom w edukacji, kreowanym przez nowe pokolenie - Generację Z.

W tym roku planujemy: min. 10 ciekawych prelekcji i 10 warsztatów, panel dyskusyjny oraz I edycję targów edukacyjnych (do 30 stoisk z nieszablonowymi rozwiązaniami dla edukacji). Podczas Konferencji zostanie rozstrzygnięty konkurs młodzieżowy o trendach w edukacji, których zwycięzcy wystąpią na głównej scenie. 

Tegoroczna, IV już edycja odbędzie się 13 listopada 2018 r. w Europejskim Centrum Solidarności. Podczas wydarzenia zaproszone prelegentki i prelegenci w 3-ech blokach opowiedzą o tym, jak nowe technologie mogą wspierać edukację. Głównymi tematami ego bloku będą: otwarte zasoby edukacyjne, AI, VR, cyberbezpieczeństwo, szkoła w chmurze, neurodydaktyka oraz jak powinna wyglądać "zwinna" szkoła przedsiębiorcza XXI w. (eduScram, crowdfunding w edukacji, kryptowaluty, inspirujące przykłady współpracy Biznesu z Edukacją). Na panelu dyskusyjnym edukatorki i edukatorzy wraz z przedstawicielami ze świata biznesu spróbują rozstrzygnąć pytania: Jak Biznes może współpracować z Edukacją?, Jak szkoła może przygotować uczniów do życia ze sztuczną inteligencją?, Jak wytłumaczyć uczniom tak trudne tematy jak Kryptowaluty? oraz te zaproponowane przez publiczność.

Gośćmi konferencji będą przedsiębiorcy, praktycy i praktyczki, nauczycielki i nauczyciele, eksperci i ekspertki edukacyjne.

Pomysłodawcą konferencji jest Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter. Organizatorami są Stater, Miasto Gdańsk oraz ECS.

Warsztaty:

Paulina Orbitowska-Fernandez: Empatia w życiu nauczyciela.

Michał Kanarkiewicz: Królewska gra - czyli jak wykorzystać szachy w edukacji?

Kamil Śliwowski: co warto wiedzieć o otwartych zasobach i prawie autorskim?

Dorota Myślińska: Neurodydaktyka - fakty i mity. Czyli jak nowe technologie mogą pomóc w nauce?

Wojciech Pitura: Wirtualny biznes, realne kompetencje czyli jak wdrażamy praktykę na lekcje przedsiębiorczości? 

Marcin Paks: Nauczanie w modelu STEAM - uczeń twórcą

Katarzyna Trojańska: Empatyczna e-Edukacja. - z przyczyn od nas niezależnych ten warsztat nie odbędzie się a zapisane osoby, zostały przepisane na warsztat o zbliżonej tematyce (STEAM)

UWAGA! 

1) Warsztaty są dostępne tylko dla uczestników konferencji - zapis możliwy po otrzymaniu kodu dostępu który znajduje się w potwierdzeniu rejestracji/zakupu biletu wysłany na adres mailowy użyty podczas rejestracji.

2) Ilość miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

3) Przy płatności przelewem tradycyjnym, prosimy o zamieszczanie kodu evenea w tytule przelewu;

4) Specjalna promocja dla uczestników projektu Lekcje Przedsiębiorczości - 50%! Aby otrzymać kody rabatowe, napisz na adres a.nowicka@inkubatorstarter.pl;

5) Zniżka dla szkół, które zgłoszą minimum 3 nauczycieli - 15%! Aby otrzymać kody rabatowe, napisz na adres bezee@inkubatorstarter.pl;

6) Zniżka dla studentów - 15%! Aby otrzymać kody rabatowe, napisz na adres bezee@inkubatorstarter.pl;


Więcej informacji wraz z programem konferencji i opiesem warsztatów znajdziesz na stronie: 

www.bezee.pl


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Standard
już niedostępne 175,00 zł -
  Early Birds
już niedostępne 115,01 zł -
  Dzień Nauczyciela
już niedostępne 115,01 zł -