Marketing Biznes i Przedsiędsiębiorczość

InternetBeta2019

location icon
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ Kielnarowa 386A, tyczyn
calendar icon
Od 11 wrz 9:00 do 13 wrz 16:00

Konferencja InternetBeta to w opinii większości uczestników dotychczasowych edycji, najlepsza impreza tego typu w Polsce.Niektórzy twierdzą, że dziesiąta InternetBeta będzie ostatnia. Jednak my - organizatorzy, na razie, nic o tym nie wiemy. Cieszymy się z takiej opinii i co roku staramy się podnosić poprzeczkę jeszcze wyżej.

Jak nam się to udaje?

InternetBeta to miejsce spotkania specjalistów i pasjonatów związanych z Internetem i nowymi technologiami.

Co roku gościmy przedstawicieli najważniejszych agencji reklamowych,digitalowych, inwestorów, startupowców, rozwijających innowacyjne projekty, managerów i właścicieli zarządzających największymi serwisami i sklepami internetowymi, osoby odpowiedzialne za marketing i innowacje pracujących dla największych marek oraz tych niszowych, socjologów, psychologów, przedstawicieli samorządów i organizacji pozarządowych.

InternetBeta to minimum 80 inspirujących i zróżnicowanych prezentacji.

Nigdy nie narzucamy tematu przewodniego kolejnych edycji Bety. Z licznych zgłoszeń wybieramy te, które zainspirują uczestników i pokażą różnorodność wykorzystania nowych technologii. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i wyjedzie z głową pełną nowych pomysłów i rozwiązań. Różnorodność i wszechstronność to jedne z określeń, które idealnie pasują do charakteru tej konferencji. Wśród prelegentów co roku są najważniejsze osoby związane z internetem w Polsce, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami.

InternetBeta to niepowtarzalny klimat i miejsce

11 lat temu mało kto wierzył, że uda się zorganizować dużą imprezę w Rzeszowie. Okazało się jednak, że to lokalizacja jest bardzo mocnym punktów imprezy. Tutaj każdy przyjeżdża, żeby być, uczestniczyć w konferencji. Nie ucieka pomiędzy prelekcjami na spotkanie biznesowe, jak to się dzieje w trakcie wydarzeń organizowanych w Warszawie czy Krakowie. Od 8 lat organizujemy konferencję w przepięknie położonych kampusie rzeszowskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej. Nowoczesna infrastruktura usytuowana pośród wzgórz Pogórza Dynowskiego pozwala odetchnąć i cieszyć się czasem wspólnie z innymi uczestnikami.

InternetBeta to 3 dni efektywnego networkingu.

Co roku przygotowujemy liczne atrakcje, sprzyjające integracji uczestników, zapewniając niezapomniany klimat i atmosferę. Tańce z ogniami, turniej w żywe piłkarzyki, sumo, rodeo, imprezy taneczne, park linowy to tylko niektóre z nich. Niektórzy twierdzą, że Beta to również mały festiwal muzyczny, bo w czasie dotychczasowych edycji występowali na scenie m.in. Novika, Skubas, Kamp, Fair Weather Friends, Future Folk czy Rysy.

InternetBeta to rok ciężkiej pracy.

Tak - bo praca nad kolejną InternetBetą zaczyna się tuż po zamknięciu tegorocznej, albo nawet wcześniej. W czasie tego okresu staramy się wymyślić nowe rozwiązania, usprawnić organizację, jeszcze bardziej się postarać - aby każda kolejna Beta była lepsza niż minione. W dużej mierze inspirację bierzemy od Was - to Wasze sugestie pozwalają nam ciągle poprawiać jakość, a jednocześnie czerpać jeszcze większą satysfakcję z organizacji tego niezwykłego wydarzenia.
3 dni Bety to dla każdego czas praktycznie bez snu - Wy się bawicie, my często pracujemy - ale robimy to dla Was!

Kolejna Beta już niedługo!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  PrimaAprilis - uważaj bo się pomylisz!

dostępnych: 4

już niedostępne 890,00 zł -
  Ranny ptaszek

dostępnych: 49

już niedostępne 1 010,00 zł -
  Cena regularna

dostępnych: bez ograniczeń

Wyprzedane 1 310,00 zł Wyprzedane
  Ostatnia szansa

dostępnych: bez ograniczeń

Wyprzedane 1 550,00 zł Wyprzedane