Beksińscy: impreza muzyczno-tanecznie, wizualna

location icon
Poli Dietla 97, Kraków
calendar icon
Od 2 lip 20:00 do 3 lip 3:00

Wydarzenie odbędzie się w lokalu z wieloletnią tradycją imprez muzyczno - tanecznych, czyli Poli, przy ulicy Dietla 97.

Za konsoletą zasiądzie legendarny DJ U-rek. Najmłodsi z Was mogą go obecnie spotkać w Alternatywach, albo Społem deluxe. 

Starsi pamiętają jego występy w nieodżałowanym Łubu Dubu na Wielopolu. Cóż kiedyś kompleks na Wielopolu głównie za sprawą Łubu i Kitchu był najbardziej tanecznym miejscem w Krakowie, jeśli nie w Polsce.

Najstarsi natomiast pamiętają jego sklep muzyczny na Stolarskiej, gdzie przez kilkanaście lat sprzedawał zarówno winyle (hipstersko!), płyty CD (nic specjalnego), kasety magnetofonowe (vintage!) a nawet VHSy z koncertami (retro pierwszej klasy!).

DJ U-rek spotkał osobiście Tomka Beksińskiego przy okazji kilku wydarzeń muzycznych, jednak przede wszystkim wychował się na jego audycjach muzycznych. Zdarzało mu się kończyć szybciej randki, żeby nie spóźnić się na audycje Tomasza!

Główny audiofil naszego wydarzenia zawodowo związany jest z muzyką kilkadziesiąt lat i przyznaje z łezką w oku, że nie byłby tym samym człowiekiem, gdyby nie audycje Beksińskiego juniora. Sety na imprezie będą autorskim wyborem DJ U-rka z muzyki, którą Tomek puszczał na audycjach, uzupełnione innymi utworami z epoki. Zatem spodziewajcie się, że będzie miejscami mrocznie, a miejscami tanecznie.

Jak przystało na imprezę w stylu kultowych lat 80 i 90 sety będą zapowiadane przez DJ, więc będzie to także okazja, żeby przypomnieć sobie, albo też zapoznać się po raz pierwszy z historią najciekawszych zespołów tamtych lat, zwłaszcza tych ukochanych przez Tomka. Z doświadczenia już kilku edycji naszej imprezy wynika, że dla wielu uczestników ta impreza jest ogromnym źródłem wiedzy i inspiracji dla ich osobistych playlist. Czyli niektórzy tańczą, inni rozmawiają, a jeszcze inni siedzą i Shazamują... ;)

Wydarzenie ma unikatowy charakter, skierowane jest do fanów obu Beksińskich i miłośników dobrej muzyki. Wstęp w przedsprzedaży online wynosi 10 PLN. Natomiast w dniu imprezy na miejscu, w miarę wolnych miejsc 15 PLN.
Wszystkiego Beksińskiego!
Paweł

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
W cenie biletu jest wejście na imprezę muzyczno, taneczno wizualną z profesjonalnym DJem. Wstęp na imprezę TANIEJ w przedsprzedaży dostępny tylko online do piątku do godziny 23:00

W cenie biletu jest wejście na imprezę muzyczno, taneczno wizualną z profesjonalnym DJem.

już niedostępne 10,09 zł -