BBQ4.IT vol. 6

location icon
Centrum Sportu Rekord Startowa 13, Bielsko-biała
calendar icon
Od 10 wrz 15:00 do 11 wrz 15:00


BBQ4.IT to wydarzenie, które od 2016 roku wpisało się na dobre w kalendarz programistycznych eventów w południowej Polsce. Od początku ideą konferencji była wspólna zabawa przy grillu, dyskusje oraz prelekcje na tematy związane z programowaniem i branżą IT. Od 2019 roku BBQ4.IT to część tygodniowego festiwalu BBDays4.IT, na który do Bielska-Białej przyjeżdżają pasjonaci wiedzy z całej Polski. Zachęcamy do odwiedzenia strony festiwalu LINK .

W zeszłym roku BBQ4.IT odbył się w formule online, natomiast w tym roku chcemy spotkać się z Wami na żywo na terenie Centrum Sportu REKORD w Cygańskim Lesie w Bielsku-Białej. Więcej szczegółów dotyczących BBQ4IT znajdziesz TU.

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Fundacji "Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia". Fundacja otacza opieką podopiecznych domów dziecka i placówek opiekuńczo - wychowawczych poprzez m.in. niesienie pomocy wychowankom tych placówek w zdobywaniu wykształcenia, wiedzy, kwalifikacji, które w konsekwencji umożliwią im lepszy start w dorosłe, samodzielne życie.

Ze względu na dynamiczną sytuację związaną z pandemią COVID-19 i zmieniającymi się przepisami państwowymi regulującymi kwestie zgromadzeń, możliwe jest wprowadzenie zasad ograniczających liczbę uczestników konferencji. W razie takich okoliczności decydować będzie kolejność rejestracji na wydarzenie. O ewentualnych zmianach poinformujemy wszystkie osoby, które zapisały się na event. 

Regulamin uczestnictwa znajduje się tu: regulamin.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet
już niedostępne 64,00 zł -