BBDays4.IT - Konferencja na ATH

location icon
Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej ul. Willowa 2, Bielsko-biała
calendar icon
Od 11 wrz 8:00 do 11 wrz 16:00
ticket icon
Od 0,00 złFestiwal BBDays4.IT jest świętem bielskiej branży ICT. Wydarzenie ma zasięg ogólnopolski a jego, głównym celem jest integracja środowiska IT i odkrywanie przed uczestnikami olbrzymiego potencjału tej branży w naszym regionie. Festiwal skierowany jest do inżynierów z branży IT oraz do każdego zainteresowanego tworzeniem i rozwojem oprogramowania. Nawiązuje do tradycji BBQ4.IT oraz Dni Wolnego Oprogramowania. Zachęcamy do odwiedzenia strony festiwalu LINK .

Punktem kulminacyjnym festiwalu jest Konferencja merytoryczna, która odbędzie się 11.09 na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.  Program konferencji znajdziecie TU.

Udział w konferencji jest darmowy! Obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Ze względu na dynamiczną sytuację związaną z pandemią COVID-19 i zmieniającymi się przepisami państwowymi regulującymi kwestie zgromadzeń, możliwe jest wprowadzenie zasad ograniczających liczbę uczestników konferencji. W razie takich okoliczności decydować będzie kolejność rejestracji na wydarzenie. O ewentualnych zmianach poinformujemy wszystkie osoby, które zapisały się na event.

Regulamin uczestnictwa znajduje się tu: regulamin.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet
już niedostępne -
  Bilet stoisko ATH
już niedostępne -