Religia Muzyka i Taniec Koncerty, Festiwale, Rozrywka

Ks. Jakub Bartczak - #siemodle

location icon
Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury Dewajtis 3 (wej. B.), Warszawa
calendar icon
Od 18 kwi 19:00 do 18 kwi 19:00
ticket icon
Od 30,00 zł

Ks. Jakub Bartczak swoją twórczością wywołuje spore zamieszanie na polskiej scenie muzycznej. Rapujący ksiądz trafia do tysięcy słuchaczy przede wszystkim pozytywnym przekazem oraz mocnym świadectwem wiary. Jak piszą wielbiciele księdza w mediach społecznościowych jego wykonania niejednokrotnie przewyższają poziomem przedstawicieli polskiej rap sceny.

Po raz kolejny wystąpi w Dobrym Miejscu. Tym razem w koncercie pt. #siemodle.

Świeżych utworów, największych hitów i wyjątkowej atmosfery - tego na pewno możecie się spodziewać:).


ks_kuba_bartczak


Ksiądz Kuba Bartczak

Polski ksiądz, raper i autor tekstów. Niegdyś znany również jako "Mane" członek hip-hopowych ekip z Wrocławia (Drugi komplet, Drutz). W 2013 roku wydał swoją płytę pt "Powołanie", która została bardzo pozytywnie odebrana w Polsce. Największe media zapraszały ks. Kubę żeby opowiadał o sobie, a komercyjne stacje radiowe grały jego kawałki. Jednak jak deklaruje: "Nie zamierzam robić muzycznej kariery, chcę być zwykłym księdzem na parafii". Kariera dzieje się jednak mimo wszystko - na youtube jego teledyski wyświetlane są setki tysięcy razy, a utwór "Wolność" został wybrany Premierą Roku 2014.

Cała Polska zdążyła już usłyszeć, że warto czytać Pismo Święte! I do tego cały ten raban powstał po godzinach, bo w ciągu dnia ks. Jakub odprawia Msze, spowiada, uczy w szkole. W wolnych chwilach daje koncerty, pracuje jako kapelan w Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu.

Angażuje się w akcje charytatywne żywienia bezdomnych, prowadzi grupę w neokatechumenacie oraz działa jako duszpasterz młodzieży. Co roku chodzi również na pielgrzymki i zachęca swoim działaniem młodych do wiary w Boga.

Strona organizatora: https://dobremiejsce.org/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny / miejsca siedzące nienumerowane
18 Kwietnia 2021, 18:00 30,00 zł