Rozwój osobisty

Raport FRIS® z konsultacją

location icon
AleKariera
calendar icon
Od 4 maj 8:00 do 17 maj 23:59
ticket icon
Od 430,00 zł


"Rób to co kochasz, bo tylko to możesz robić najlepiej."

Czy chciałbyś, aby Twoja praca była jednocześnie Twoją pasją? 

Czy chciałbyś czuć, że masz wpływ na to, co robisz, wykorzystując przy tym swoje mocne strony i kompetencje? 

A jak teraz jest u Ciebie?

 • może właśnie wchodzisz na rynek pracy i zastanawiasz się, co dalej...
 • być może czujesz, że to co robisz jest zupełnie nie dla Ciebie, ale nie wiesz, co mógłbyś robić innego?
 • może chcesz wrócić na rynek pracy (np. po urlopie macierzyńskim), ale nie masz pomysłu, co chcesz robić lub masz zbyt dużo obaw i potrzebujesz mocnego wsparcia...
 • być może czujesz, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału...Zapraszamy na warsztaty: Zaplanuj swoją karierę z FRIS.
Style Myślenia FRIS® to zaawansowane, proste i polskie narzędzie rozwojowe oparte na psychologii poznawczej. Trafnie określa i opisuje naturalny sposób myślenia oraz działania, określa naturalny, intuicyjny sposób w jaki postrzegamy oraz przetwarzamy informacje. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystać naturalne predyspozycje - w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.

Wskazuje czemu nadajemy największy priorytet oraz jakie procesy umysłowe wykorzystujemy najsprawniej i najintensywniej. Styl działania umożliwia poznanie własnego sposobu funkcjonowania. Podpowiada w jakich warunkach czujemy się najbardziej komfortowo, kiedy jesteśmy najbardziej skuteczni, co nasz uskrzydla i wprowadza w stan FLOW, a także wskazuje jakie okoliczności lub zadania będą wymagały od nas większego skupienia i wysiłku.

Co zyskasz dzięki badaniu FRIS?

 • Odkryjesz swoje mocne strony, które wynikają z Twoich naturalnych predyspozycji 
 • Dowiesz się w jakich sytuacjach czujesz się najbardziej komfortowo, jakie działania przynoszą Ci największą satysfakcję 
 • Łatwiej zdefiniujesz swoje cele i szybciej je osiągniesz 
 • Poprawisz jakość relacji, zrozumiesz siebie i łatwiej będzie Ci zrozumieć innych 
 • Szansę na powrót do swojego prawdziwego JA 

Świadomi naszego stylu myślenia czy działania możemy inaczej spojrzeć na nasze relacje w pracy. Możemy przekonać się o tym co tak naprawdę nam przeszkadza, z czym jest nam nie po drodze i DLACZEGO tak się dzieje. Nawet jeśli nam się wydaje, że znamy na to odpowiedzi to może warto się dać zaskoczyć.... ;) Polecamy szczególnie osobom, które szukają siebie, które czują się w jakimś ważnym momencie swojego życia zawodowego.


Co dostajesz w pakiecie?

 • Badanie FRIS® i Analiza Indywidualna z Certyfikowanym Trenerem FRIS®. 
 • Kilkunastostronicowy, pełny raport o Twoim Stylu Myślenia i Stylu Działania
 • Konsultacje indywidualną z Certyfikowanym Trenerem FRIS® (on-line), której celem jest szczegółowa analiza Twojego profilu: naturalnych predyspozycji, talentów i mocnych stron i sytuacji stworzonych właśnie dla Ciebie.


Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych informacji, zadzwoń pod numer 666 350 718 lub wyślij mail na adres ewa.cieslawska@addicotrainers.pl - odpowiemy chętnie na wszystkie pytania.


Fanpage: https://www.facebook.com/alekariera

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  bilet normalny
już niedostępne 430,00 zł -