Azuronet - Lublin .NET & Azure Meetup #2

location icon
THE MIST CLUB Okopowa 5, Lublin
calendar icon
Od 11 gru 18:00 do 11 gru 18:00

KIEDY? 11 grudnia 2019 roku, godz. 18:00
GDZIE? THE MIST CLUB, ul. Okopowa 5, Lublin

Zapraszamy na wydarzenie Azuronet - Lublin .NET & Azure Meetup #2, które odbędzie się już 11 grudnia 2019 o godzinie 18:00 w THE MIST CLUB przy ul. Okopowej 5 w Lublinie.

Wydarzenie zrzesza pasjonatów technologii: .NET, Azure, AI, Machine Learning, Data Science, Xamarin, DevOps.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

🎉 PIZZA dla wszystkich uczestników. 🎉


❎ AGENDA ❎

➡ 18:00 - 18:15 Rejestracja uczestników
➡ 18:15 - 18:30 Przywitanie i rozpoczęcie
💬 18:30 - 19:10 The way to scalable platform, based on event-driven flow and serverless on Azure. - Paweł Haracz
💬 19:10 - 19:50 Nowa odsłona AI w Azure - Dawid Detko
💬 19:50 - 20:30 Developer or Builder? An in-depth look at how the use of cloud technology shapes your role and goals - Tomasz Onyszko
20:40 - PIZZA TIME i start afterparty

❎ OPISY PREZENTACJI ❎

💬 Tytuł: The way to scalable platform, based on event-driven flow and serverless on Azure. - Paweł Haracz
OPIS:

Paweł Haracz opowie o transformacji cyfrowej oraz rozwoju platformy do zarządzania urządzeniami IoT, gdzie podejście event driven oraz serverless pozwoliło stworzyć skalowalny system będący w stanie przetworzyć dużą ilość zdarzeń z połączonych urządzeń. Zaprezentowane zostaną użyte usługi oraz architektura jednego z procesów.

💬 Nowa odsłona AI w Azure - Dawid Detko
OPIS:

Podczas sesji przedstawię nowe podejscie do realizacji tematów związanych ze sztuczną inteligencją, zostaną zaprezentowane narzędzia typu Automated ML, nowe usługi z zakresu Cognitive Services, Databricks, oraz ostatnio mocno nagłaśniany Azure Synapse Analytics. Forma prezentacji będzie miała charakter dyskusji z uczestnikami popartej prezentacją.

💬 Developer or Builder? An in-depth look at how the use of cloud technology shapes your role and goals - Tomasz Onyszko
OPIS:

Sposób użycia technologii nieustannie ewoluuje - pojawiają się nowe zastosowania, funkcjonalności i możliwości. W jaki sposób kierunek tych zmian wpływa na kształtowanie się roli developera, jakie stawia przed nim wyzwania? Czy to wciąż Developer, czy już Budowniczy? Jaka jest między nimi różnica? Na te i inne pytania o kierunek równoległego rozwoju technologii i pracujących z nią ludzi odpowiemy sobie podczas sesji z Tomaszem Onyszko.

❎ PRELEGENCI ❎

➡ Paweł Haracz
Software developer z zawodu i z pasji, uwielbia rozwiązania chmurowe. Uważa, że chmura publiczna stwarza ogrom możliwości dla biznesu oraz dla developerów. Od kilku lat pracuje z Azure'm. Interesują go klastry, skalowalna architektura. W Predice pracuje przy projektach IoT i digital transformation. W prywatnym życiu kolekcjoner magnesów z podróży. Jego znakiem rozpoznawczym jest słowo "Awesome".

➡ Dawid Detko

➡Tomasz Onyszko
Od lat kilkunastu w branży określanej jako IT. Od dłuższego czasu w okolicach związanych z tożsamością, dostępem, prywatnością - ich zastosowaniem i implementacją. I wciąż mu się to nie nudzi.
Od czasu do czasu prelegent - TechED, The Expert Conference (wcześniej Directory Expert Conference - to były czasy), Microsoft Technology Summit (MTS). W zamierzchłej przeszłości współautor kilku książek, zastępca naczelnego, autor artykułów. Popełnił pewnie tysiące wpisówi na forach, Usenet i podobnych.
Od 2005 roku z przerwami - Microsoft Most Valuable Professional (MVP), chociaż dziś znaczy to już coś innego. Zawodowo: CTO, architekt, jeden z partnerów w Predica (hell yeah - nasz zespół!).
Prywatnie: ojciec, niemąż, biegacz, miłośnik fantastyki (bardziej cyber punk niż fantasy) i kina. Kiedyś chciałby mieć mały browar, ale to się zobaczy.

❎ SPONSORZY ❎

Sponsor Główny: Predica (www.predica.pl)


Partner: Microsoft (www.microsoft.com)


Jeśli chcesz aby Twoją firma dołączyła do grona Sponsorów wydarzenia, napisz do nas na adres:
wspolpraca@azuronet.com

❎ SOCIAL MEDIA ❎

Meetup: https://www.meetup.com/pl-PL/Azuronet-NET-Azure-Meetup/
Facebook: https://www.facebook.com/azuronet/

❎ KONTAKT ❎
E-mail: wspolpraca@azuronet.com
Telefon: +48 504 109 277

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
już niedostępne -