Komunikacja i wystąpienia publiczne Rozwój osobisty

FRIS - 4 WYJĄTKOWE SPOSOBY KOMUNIKACJI - POZNAJ KAŻDY Z NICH I DOWIEDZ SIĘ JAK SKUTECZNIE ROZMAWIAĆ Z INNYMI! - Festiwal FRIS®

location icon
zoom
calendar icon
Od 27 lis 16:00 do 27 lis 16:00
ticket icon
Od 50,00 zł

Jeśli chciałbyś poznać 4 unikalne sposoby myślenia, 4 różne sposoby reagowania oraz przyjrzeć się swojemu stylowi komunikacji, zapisz się na warsztat!

Dlaczego z jednym człowiekiem potrafimy porozumieć się błyskawicznie a z innym rozmowa nie toczy się już tak swobodnie. Odpowiedź jest bardzo prosta - jesteśmy różni…. a różnice te wynikają z różnych stylów poznawczych, które determinują nasz styl komunikacji. To właśnie warsztat "4 wyjątkowe sposoby komunikacji - Poznaj każdy z nich....."! pomoże ci zrozumieć dlaczego reagujemy inaczej i jak radzić sobie, aby łatwiej nawiązywać kontakt z innymi.

Warsztat "4 wyjątkowe sposoby komunikacji - Poznaj każdy z nich....."! oparty jest o metodologię FRIS®.
FRIS® to wyjątkowe, polskie narzędzie psychometryczne, które pozwala określić styl myślenia i działania człowieka.

Na warsztatach zaprezentuję:

- 4 style myślenia

- Przedstawię jak Twoje myślenie wpływa na kontakty z ludźmi i jak możesz go spożytkować aby komunikować się z innymi w sposób wartościowy i skuteczny

- Jak wykorzystać styl myślenia dla efektywności swojej pracy!

Udział w warsztatach to doskonała okazja, aby wziąć udział w konkursie. Aż dwie wyróżnione osoby, które go wygrają otrzymają nagrodę w postaci bezpłatnego badania FRIS® wraz z sesją informacji zwrotnej u Certyfikowanego Trenera i Partnera FRIS, podczas której dowiedzą się jaki prezentują styl myślenia i działania.

Zapraszam po wiedzę, inspirację i dobrą zabawę!

To szkolenie jest częścią "Festiwalu FRIS® online" - akcji, w ramach której 27 i 28 listopada 2020 r. są organizowane szkolenia FRIS® online w miejscowościach na terenie całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny_1
27 Listopada 2020, 16:00 50,00 zł