Atmosfera Nieba - Konferencja Prorocza 18-19.09.2020

location icon
Wodzisławskie Centrum Kultury Kubsza 17, Wodzisław śląski
calendar icon
Od 18 wrz 10:00 do 19 wrz 20:00
ticket icon
Od 25,00 zł


UWAGA:

ZE WZGLĘDU NA COVID-19 I ZWIĄZANE Z TYM RESTRYKCJE W PODRÓŻOWANIU LISTA MÓWCÓW ZAGRANICZNYCH MOŻE ULEC ZMIANIE NA RZECZ MÓWCÓW KRAJOWYCH. Jednak wierzymy, że będziecie chcieli Państw być z Nami, ze względu na samo wydarzenie i Boża Obecność. Pozdrawiamy z głębi serca.

To będzie pierwsza z cyklu konferencji przebudzenia w naszym kościele. Głód Boga i pragnienie Jego realnej, cudownej obecności jest tym, co wypełnia nasze serca. Chcemy, aby Boży ludzie w naszym kraju zostali poruszeni Bożą obecnością, realnością Darów Ducha Świętego w tym wypadku proroctwa i słowa wiedzy. Wierzymy, że te dary są niezwykle ważne i objawiają Boże serce względem nas. Z pokorą w sercu chcemy przyjść do Boga i siebie nawzajem, manifestując realność Jego Królestwa. Będzie nam niezwykle miło gościć uczestników konferencji w Kościele Filadelfia, który na te dni niech będzie Waszą duchową przystanią i domem. 

Serdecznie zapraszamy

Angelika i Arek Krzywodajć

Pastorzy Kościoła Filadelfia RICKA FRAUSER

Będziemy gościć Ps Ricka Frausera wraz z zespołem proroczym z Bethel w Redding (CAL). Pastor Rick Frasure Absolwent "Seminarium Teologicznego Gordona-Conwella" oraz "Bethel School of Supernatural Ministry" Redding. Pełnił służbę pastorską na Hawajach w Oregonie i Idaho. Od pięciu lat jest związany z Kościołem "Bethel", gdzie służy w "pokojach uzdrowienia" oraz prowadzi nauczanie i opiekę duszpasterską. Usługiwał na Tajwanie, w Meksyku, Izraelu oraz Afryce, Brazylii, Szwajcarii i Mołdawii. Pastor Rick kocha ludzi i pragnie, aby przyjęli objawienie o złożonych w nich Bożych obietnicach. Aby poznali zamysł Niebiańskiego Ojca względem ich życia. W swojej służbie wielokrotnie widział jak Bóg odnawiał, uzdrawiał, wyzwalał tych, którym usługiwał. Marzeniem jego serca jest móc oglądać Niebo, które nawiedza Ziemię. Od ponad 40 lat jest w związku małżeńskim z Karen. Są rodzicami dwóch synów. 

MATT KING 

Naszym kolejnym gościem będzie Matt King. Jest on urodzonym w Australii ewangelistą w swojej samozwańczej organizacji ewangelizacyjnej. Zadaniem tej organizacji jest szerzenie ewangelii wedle przykazania Jezusa w Ew. Mateusza 28:16-20 (Great Comission) za pomocą nowoczesnych środków komunikacji. Matt usługuje w wielu krajach, głównie w Europie. Jest także głównym twórcą wizji ruchu "Resurrection Belgium" (resurrectionbelgium.com). Jest to ruch ludzi i kościołów aktywnie budujących się w kierunku przedostatniego wielkiego wydarzenia na stadionie w Brukseli w 2020 roku. Jest także liderem grupy "Bethel Leaders Network Europe Mainland". Dzięki tej roli zapewnia duchowe przywództwo grupie przywódców i starszych kościołów w Europie. Matt jest także członkiem podstawowego zespołu ds. Ewangelizacji w "Europe Shall Be Saved". Sieć ta działa na rzecz wizji 100 milionów dusz zdobytych dla Chrystusa w Europie, a główny zespół realizuje tę wizję, pracując nad połączeniem i wyposażeniem 10 000 ewangelistów na całym kontynencie. Matt jest także dyrektorem "Impact - School of Revival - Europe" z siedzibą w Norwegii. Szkoła w pełnym wymiarze godzin jest zaangażowana w rozwijanie europejskich uczniów w ich tożsamości i celu nadanym przez Chrystusa. Matt jest szczęśliwie żonaty ze swoją żoną Elisabeth. Jest ojcem Noego i Emilii. Mieszkają wspólnie w Norwegii.

ARKADIUSZ KRZYWODAJĆ

Arkadiusz Krzywodajć ( 51 ) nawrócił się 1993 roku, pełnił służbę lidera uwielbienia, starszego zboru w Jastrzębiu Zdroju. Od 2000 roku jest pastorem Zboru Filadelfia w Wodzisławiu Śląskim-Katowicach. Jest autorem dwóch książek Polska Twoja Ziemia Obiecana oraz Sztormu i burze, producent muzyczny autor tekstów oraz muzyki uwielbienia. Ukończył Uniwersytet Śląski Wydział NauK Społecznych na kierunku politologii oraz Podyplomowe Studia Managerskie MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest absolwentem Seminarium Teologicznego w Ustroniu. Wykłada na WSTS . Jego hobby to : aktywność sportowa, muzyka oraz przywództwo w XXI wieku. Żona Angelika oraz dzieci Karolina i Jakub.


UWIELBIENIE ZESPÓŁ FILADELFIA

W czasie konferencji uwielbienie poprowadzi Zespół Filadelfia, który usługując kościołowi, porusza się w proroczym obdarowaniu. Liderzy zespołu bardzo mocno wierzą, że w czasie oddawania chwały Bogu niebo nawiedza ziemię i Boża chwała dotyka wszystkich przestrzeni, dlatego też ludzie doświadczają uzdrowienia duszy i ciała, a ich duch zostaje odrodzony przez obecność Chrystusa.
Tematy konferencji:

Uwalnianie i rozwijanie daru proroczego

Słowo wiedzy 

Rozpoznawanie doskonałej woli Bożej 

Uzdrowienie 

Prorocze wstawiennictwo, rozpoznawanie Bożej strategii 

Proroctwo w biznesie 

Odnajdowanie "Bożych Skarbów" czyli proroczy dar podczas ewangelizacji ulicznych 


Rozkład jazdy ( szczegółowy program w późniejszym czasie )

Start 18.09 g. 10.00

Zakończenie 19.09 ok g. 20.00

Dodatkowo niedzielne nabożeństwo g. 11.00 


Wyżywienie:

Na miejscu możliwość zakupy słodkich i słonych przekąsek 

Podczas rejestracji istnieje możliwość zamówienia obiadów


Transmisje online:

Tylko wieczorne sesje będą transmitowane on-line

Noclegi:

Poniżej lista hoteli w dogodnej lokalizacji 

Hotele
Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny ultra early bird
Wyprzedane 50,00 zł Wyprzedane
  Bilet normalny
14 Września 2020, 01:00 65,00 zł
  Bilet ulgowy uczniowie od lat 13 do 25
19 Września 2020 25,00 zł
  Wolontariat ( tylko dla Filadelfia )
Wyprzedane bezpłatny Brak wolnych miejsc