Zaburzenia sensoryczne kluczem do zrozumienia osoby w spektrum autyzmu

location icon
calendar icon
Od 14 lip 18:30 do 14 lip 22:00
ticket icon
Od 39,00 zł

Zaburzenia sensoryczne kluczem do zrozumienia osoby w spektrum autyzmu - wykład ONLINE


Data: 14 lipca 2022,

godz. 18.30-22.00

Cena: 39zł za osobę 

Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa na trzecie wydarzenie z cyklu wykładów otwartych. W porównaniu z webinariami - charakteryzują się nieco prostszą i krótszą formą, a także czasową możliwością obejrzenia materiału w późniejszym terminie dla osób, które zapiszą się na wydarzenie.

Zaburzenia sensoryczne mogą być supermocą albo przekleństwem osób w spektrum. Na pewno wiążą się ściśle z potrzebami fizjologicznymi, a ograniczenia wywołane nimi przypominają betonową ścianę, za którą przejść nie można. W zaburzeniach sensorycznych obserwujemy wiele paradoksów, jak np. możliwa jednoczesna nadwrażliwość i niedowrażliwość na dotyk. Od sensoryki będzie zależało w największej mierze, ile autysta/Asperger ma energii, sił witalnych, jak będzie się zachowywał, kiedy doświadcza przestymulowania i z jakimi konsekwencjami. Jak sobie z ograniczeniami sensorycznymi radzić? Jak (w sposób amatorski) wykonać profil sensoryczny u autysty? Zapraszam na wykład, który odpowie na pytania:

  • Co to są zaburzenia sensoryczne i jaką mają postać?
  • Z jakimi zaburzeniami sensorycznymi należy "walczyć" i jak tego dokonać?
  • Co to są fiksacje i obsesje i co z nimi należy robić?

Widzimy się online w czwartek, 14 lipca o godzinie 18:30!

Link do wydarzenia otrzymają Państwo 14 lipca ok. godziny 15.00 na swojego maila. Gdybyście Państwo nie otrzymali maila, proszę sprawdzić katalog SPAM w swoich mailach, a gdy i to nie pomoże - zapraszamy do kontaktu poprzez messenger na stronie https://www.facebook.com/zespolasperger


Zapraszamy serdecznie
Krzysztof Tokarski z zespołem

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  normalny
już niedostępne 39,00 zł -