Warsztaty z Asertywności Toruń

location icon
Toruń Toruń, Toruń
calendar icon
Od 16 lis 9:00 do 16 lis 15:00

ASERTYWNOŚĆ
Czy umiesz dbać o własne granice?
Ludzie bardzo często nie potrafią zadbać o własne granice. Godzą się na coś wbrew sobie, spychając tym samym swoje potrzeby na dalszy plan lub przedkładając potrzeby innych (i szczęście innych) nad własne.
Oczywiście przyczyn takich zachowań jest bardzo wiele. Od aspektów rodowych, które w nas pracują, przez cały proces wychowania i uspołeczniania, po obecną sytuację i poczucie własnej wartości.
Asertywne zachowanie to mi.n. umiejętność stawiania granic. A granica powinna być określona przez strefę odpowiedzialności - gdzie kończy się odpowiedzialność twoja i zaczyna odpowiedzialność drugiego człowieka.
To dość rozległy obszar... Kształtowanie asertywnej postawy to proces. Nie da się go zatem w pełni zrealizować w czasie kilkugodzinnych warsztatów.
Jednak już w czasie kilkugodzinnej pracy nad sobą jesteś w stanie poznać i zrozumieć swoje schematy, przyjrzeć się im z bliska - co je definiuje, skąd w tobie takie postawy i w jaki sposób z tym pracować, aby w przyszłości zadbać w pełni o swoją strefę, swoje poczucie godności, swoje szczęście, bez agresji, z szacunkiem dla siebie i innych.
Pamiętaj - każde powiedziane TAK wbrew własnej woli, jest niczym innym, jak bardzo mocnym, głębokim NIE powiedzianym samemu sobie...
Co zyskasz?- Przyjrzysz się sobie, swoim schematom zachowań, sprawdzisz z czym wiąże się u ciebie brak asertywności- Poprzez poszerzanie samoświadomości odkryjesz w jaki sposób pracować nad asertywną postawą, zwiększaniem zdrowego poczucia własnej wartości i pewności siebie.- Poznasz i przećwiczysz sprawdzone schematy asertywnych komunikatów oraz koncept komunikacji bez przemocy.- Dowiesz się w jaki sposób asertywnie odmawiać, zgadzać się i prosić. - Wejdziesz na wyższy poziom świadomej, efektywnej komunikacji.
Spotkanie ma charakter warsztatowy.

Kiedy?

16 listopada, godz. 9.00 - 15.00
Gdzie? Toruń, G-132, ul. Grudziądzka 132

Inwestycja: 

Do 12 listopada: 250 zł 

Po 12 listopada: 300 złOsoba prowadząca spotkanie:

Katarzyna Kociszewska
Trener rozwoju osobistego, Coach, Certyfikowany Trener Sztuki Charyzmy i Wystąpień Publicznych, Praktyk Biznesu z zakresu sprzedaży, negocjacji, konwersacji, komunikacji otwartej, Master i Coach NLP, Praktyk Soul Body Fusion, aktualnie kontynuuję naukę w nurcie Metody Ustawień Systemowych wg. Berta Hellingera.
Przez blisko dwa lata byłam aktywnym uczestnikiem warsztatów szkoleniowych Instytutu Neurointeligencji w Warszawie. Absolwentka kursów świadomej pracy z ciałem i oddechem, warsztatu Pracy z ciałem wg Analizy Bioenergetycznej w nurcie Alexandra Lowena, uczestniczka Pierwszej w Polsce Żeńskiej Akademii dla Kobiet w Gdańsku w nurcie nauk wedyjskich o naturze żeńskiej i budowaniu harmonijnych relacji międzyludzkich.
W swojej pracy czerpie z różnych źródeł i metod, od wspomnianego NLP, poprzez narzędzia coachingowe, do świadomej pracy z ciałem i oddechem oraz uzdrawianie relacji w Rodzie. Aktywnie jako trener rozwoju osobistego pracują w czasie cyklicznych spotkań z uczestnikami kursów od 2014 roku. Od 2018 roku prowadzę również indywidualne sesje rozwoju samoświadomości, uzdrawiania relacji z samym sobą i ze Światem.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  promocyjny
już niedostępne 250,00 zł -
  standard
już niedostępne 300,00 zł -