Języki programowania IT i Nowe technologie Zarządzanie Nauka i Edukacja

Analiza danych tekstowych i języka naturalnego [LIVE DEMO]

location icon
Szkolenie online
calendar icon
Od 28 kwi 15:00 do 28 kwi 18:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Dane tekstowe stanowią zdecydowaną większość informacji generowanych przez systemy informatyczne. Umiejętność pracy z danymi tekstowymi jest przydatna w wielu różnych sytuacjach na wielu różnych stanowiskach. Chcesz sprawdzić, czy szkolenie technologiczne prowadzone w trybie zdalnym może być równie dobre jak stacjonarne? Jeżeli interesuje Cię obszar analizy danych tekstowych, zapraszamy do udziału w bezpłatnej lekcji demo online, będącej częścią naszego pełnego szkolenia z tej tematyki.

Demo szkolenia odbędzie się za pomocą platformy Zoom we wtorek, 28 kwietnia o godzinie 15:00 i potrwa ok. 3,5 godziny. 

W tym czasie pokażemy:

  • podstawowe sposoby przygotowania i reprezentacji tekstu
  • jak oczyścić i przetworzyć surowy tekst
  • jak wyciągać najistotniejsze informacje z dokumentów
  • jak sklasyfikować dokumenty z wykorzystaniem uczenia maszynowego

Szkolenie poprowadzi świetny specjalista i nasz doświadczony trener Patryk Pilarski. Patryk na co dzień pracuje w firmie Mercer jako Senior Data Scientist gdzie zajmuje się szeroko pojętym data science: R&D, budowanie modeli, ML engineering, data engineering. Dobrze czuje się w pracy z danymi w każdym rozmiarze - od dużych po małe. Na ścieżce kariery poszukuje interesujących wyzwań oraz możliwości pracy z ciekawymi technologiami, w związku z czym pracował w licznych projektach łączących w sobie wyzwania z zakresu analizy i inżynierii danych. Chętnie zgłębia nowe technologie oraz języki programowania. Lubi ciekawe i złożone wyzwania wymagające planowania, elastyczności, umiejętności technicznych oraz umiejętności miękkich, dlatego często przekazuje pozyskaną wiedzę i umiejętności wcielając się w rolę trenera.


Na podany podczas rejestracji adres e-mail zostaną od razu przesłane szczegółowe instrukcje odnośnie dołączenia do szkolenia i przygotowania środowiska.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna rejestracja
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Liczba osób na szkoleniu jest ograniczona do 100. Osobom z listy rezerwowej link do wirtualnej klasy zostanie przesłany 10 minut po godzinie rozpoczęcia szkolenia. Szansę na udział będzie miał ten, kto pierwszy dołączy do spotkania. Nie martw się, do tego czasu nic merytorycznie istotnego Cię nie ominie. Lista rezerwowa

Liczba osób na szkoleniu jest ograniczona do 100. Osobom z listy rezerwowej link do wirtualnej klasy zostanie przesłany 10 minut po godzinie rozpoczęcia szkolenia. Szansę na udział będzie miał ten, kto pierwszy dołączy do spotkania. Nie martw się, do tego czasu nic merytorycznie istotnego Cię nie ominie.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc