Allegro Tech Live #24 - Automatyzacja i usługi biznesowe w Allegro

location icon
YouTube
calendar icon
Od 3 lut 18:00 do 3 lut 18:00

Allegro Tech Live to w 100% zdalna odsłona naszych stacjonarnych meetupów Allegro Tech Talks. Kiedyś spotykaliśmy się w naszych biurach, a teraz to my gościmy u Was :) A więc usiądźcie wygodnie na kanapie, zaopatrzcie się w ulubiony napój i odpalcie nasz live stream.

Data: 03.02.2022
Godz: 18:00 - 19:30
Miejsce: YouTube, link wyślemy do osób zarejestrowanych na wydarzenie

Allegro składa się z wielu, współpracujących ze sobą obszarów. Jednym z nich jest Business Services and Automation, w skrócie BS&A. Pomimo tego, że brzmi to trochę enigmatycznie, postaramy się przybliżyć, co stoi za tym terminem. Porozmawiamy o roli i celach BS&A w strukturach organizacji, używanych technologiach oraz o stojących przed nimi wyzwaniami! Dowiemy się też, w jakich miejscach zaprzęgamy do pracy boty.

W dyskusji udział wezmą:

Agnieszka Jagusiak - Senior Manager, odpowiada za obszar technologii na potrzeby obsługi klienta w Allegro. Poza tym jako coach pomaga w rozwoju liderom i managerom oraz prowadzi zajęcia dla studentów Collegium Da Vinci w Poznaniu z Zarządzania projektami i usługami IT.

Marcin Springer - Odpowiada za usługi IT pozwalające pracownikom Allegro efektywnie realizować swoje zadania. Mowa tu o systemach komunikacji wewnętrznej, pracy grupowej czy samych stacjach roboczych. Marcin, od roku, rozwija również w allegro centrum kompetencji ds. automatyzacji, dzięki któremu wiele standardowych i powtarzalnych prac już dziś realizowanych jest przez roboty, a ludzie mają więcej czasu na realizację bardziej złożonych i kompleksowych zadań.

Rozmowę poprowadzi Karol Teske - Od 3 lat inżynier oprogramowania w zespole API Allegro. 

Zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach na Youtube bądź na Czacie na facebooku!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wezmę udział
Wyprzedane Brak wolnych miejsc