Finanse i Inwestycje Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie

Webinar: Kruczki Umowy Inwestycyjnej

location icon
Clickmeeting
calendar icon
Od 9 lip 15:00 do 9 lip 16:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Aligo Venture Capital, fundusz aktywnie inwestujący w innowacyjne start-upy z branż IT/ICT, IoT, Industry 4.0, Med-tech, Life Science i Healthcare, zaprasza na webinar, poświęcony w całości zawartości oraz najważniejszym elementom Umowy Inwestycyjnej. 

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu? 

Zawarcie Umowy Inwestycyjnej jest jednym z ostatnich etapów procesu inwestycyjnego w funduszach typu Venture Capital. Z jednej strony jest bardzo ważne, aby świadomie zgodzić się na warunki kontraktu, które wpływać będą na relacje oraz możliwości wpływu inwestora na spółkę, a z drugiej strony, przeprowadzić ten proces możliwie sprawnie tak, aby jak najszybciej móc oczekiwać środków na rozwój. Ponieważ w bardzo wielu miejscach, zgoda bądź negocjacja bardziej dotyczy sfery biznesowej, niż prawniczej, warto zasiadać do rozmów z pewną porcją wiedzy na temat tego, co oznacza wiele branżowych terminów oraz jakie warunki można uznać za fair-play w stosunku do standardów rynkowych.

Podczas spotkania, dowiesz się:

👉Co warto wiedzieć o umowie inwestycyjnej?

👉Jakie kluczowe klauzule zwykle zawierają się w takiej umowie?

👉Co i w jaki sposób można negocjować z inwestorem?

👉Co warto zawrzeć w umowie, jeśli nie ma na starcie? Webinar odbędzie się w najbliższy Czwartek, o godzinie 15:00, na platformie ClickMeeting - link do pokoju przesłany zostanie po zamknięciu rejestracji (Czwartek godz. 09:00). 


Spotkanie poprowadzi: Tomasz Chwiałkowski - Dyrektor Inwestycyjny w Aligo Venture Capital, posiadający ponad 12 letnie doświadczenie związane z inwestycjami kapitałowymi, negocjacją warunków transakcyjnych oraz finansowaniem start-upów. 


W międzyczasie, zapraszamy na nasz profil na Facebooku oraz stronę WWW

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna rejestracja
już niedostępne -