Aktywne metody pozyskiwania talentów, czyli jak się wydobywa kandydatów spod ziemi? [19.12.2019]

location icon
Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych ul. Krasickiego 18, 1 piętro, Kraków
calendar icon
Od 19 gru 17:00 do 19 gru 20:00

Co zyskasz biorąc udział w szkoleniu?

  • Nauczysz się budować bazę potencjalnych kandydatów na wolontariuszy i współpracowników w oparciu o metody directsearch
  • Poznasz różne metody poszukiwania nowych członków zespołu, w szczególności wśród osób, które nie zgłoszą się do Ciebie same
  • Przełożysz wartości swojej organizacji na sposoby komunikowania się, które pomogą Ci w prowadzeniu rekrutacji do Twojej organizacji

Dla kogo?

• dla pracowników NGO, którzy chcą zdobyć wiedzę na temat metod pozyskiwania kandydatów do ich organizacji

Co w programie?

  • Na rozgrzewkę: prezentacja idei wolontariatu pracowniczego
  • Bezpośrednia metoda pozyskiwania kandydatów czyli headhunting w praktyce. Jak się wydobywa kandydatów spod ziemi.
  • Dlaczego aby skutecznie rekrutować wolontariuszy i pracowników warto dbać o wizerunek organizacji?Dobre praktyki liderów rynku - certyfikowanych pracodawców.
  • Czy wiemy jacy jesteśmy i co chcemy światu powiedzieć ? Jasny przekaz wartości Waszej organizacji wspierający rekrutację.

Szkolenie prowadzone w oparciu o aktywne metody warsztatowe m.in. scenki, praca w grupach, dyskusje

Gdzie i kiedy?

  • 19.12.2019, godziny 17.00-20.00
  • Biuro Inicjatyw Społecznych, ul. Krasickiego 18 (Podgórze)

Kto poprowadzi?

Małgorzata Królak - główny specjalista ds. Rekrutacji w Alexander Mann Solutions Polska. Z wykształcenia filolog germanista. Od 6 lat pracuje w sektorze RPO (recruitmentprocess outsourcing), głównie na rynkach niemieckojęzycznych, odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie procesami rekrutacyjnymi: rekomendacja narzędzi, tworzenie strategii i baz talentów. Z Biurem Inicjatyw Społecznych sympatyzuje od 2018 r. przy współpracy dla projektu "Ukryte marzenia".

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu "Festiwal szkoleń dla NGO 2019" realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Do udziału w projekcie zapraszamy przedstawicieli małopolskich organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

UWAGA!

Warunkiem udziału w szkoleniach jest rejestracja za pomocą formularza zgłoszeniowego (dostępny przy opisie każdego ze szkoleń). Zgłoszenia przyjmowane są do momentu wyczerpania miejsc, pozostali zainteresowani wpisani zostaną na listę rezerwową.

Z udziału w szkoleniu można zrezygnować do 2 dni przed jego terminem. W przypadku późniejszego odwołania udziału uczestnik zobowiązany jest do zapewnienia zastępstwa. Osoby, które wycofają się z udziału w szkoleniu bez zastępstwa lub w ogóle bez poinformowania organizatorów mogą zostać w konsekwencji skreślone z listy uczestników kolejnych szkoleń w ramach Festiwalu Szkoleń dla NGO oraz innych działań edukacyjnych Biura Inicjatyw Społecznych.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Aktywne metody pozyskiwania talentów. Rola wizerunku organizacji NGO w rekrutacji wolontariuszy i współpracowników.
już niedostępne -