Aktywny kurs rodzenia i rodzicielstwa

location icon
Miejsce Wspierania Rodzicielstwa Sikorskiego 23, lok. 118, Olsztyn
calendar icon
Od 4 lis 17:00 do 25 lis 20:00

AKTYWNY KURS RODZENIA I RODZICIELSTWA

AKTYWNY, BO…

DZIAŁANIE - owszem będą i wykłady i prezentacje, ale najwięcej dostaniesz od nas praktyki, ćwiczeń, sprawdzonych patentów oraz polecanych metod.

UMIEJĘTNOŚCI - naszym celem jest zaopatrzenie Was w umiejętności, chcemy abyście wyszli od nas z pewną ręką, spokojną głową i wiedzą, która znajdują zastosowanie w praktyce.

EMOCJE - to dla nas priorytet, lubimy je, akceptujemy, wiemy, że w obliczu nowej rodzicielskiej roli - są różne. Dlatego chcemy podarować Wam spokój i pewność, ale robimy to w wesołej i dynamicznej atmosferze, bo nie lubimy nudy - monotonię zostawiamy na korytarzu.

ŚWIADOMOŚĆ - pomagamy ją budować! W obliczu otaczających nas informacji, świadomość "czego chcę, co czuję, co jest dla mnie ważne" połączona z intuicją, głosem serca są fundamentem spokojnego rodzicielstwa.

NIE DAJEMY ZASNĄĆ - owszem nasze pufy i kanapa zachęcają do smacznej drzemki, ale zaangażowanie, pasja i chęć pokazania Wam ciekawych rzeczy daje MOC. Nie zaśniecie także Wy - Panowie.

EFEKT - jesteśmy nastawione na efekt. Skuteczne metody, uważność na potrzeby uczestników, doulowe podejście w szukaniu rozwiązań oraz to, że ciągle się doskonalimy, daje coś, co same chciałybyśmy dostać - profesjonalne wsparcie zgodne z aktualną wiedzą.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Aktywny kurs rodzenia i rodzicielstwa
już niedostępne 249,00 zł -