Akademia Koherencji Serca: The Resilience Advantage online

location icon
5 tygodni na online/zoom
calendar icon
Od 8 paź 19:30 do 8 paź 20:45
ticket icon
Od 988,00 zł

Czy wiesz jak:
- szybko zmienić lęk na stan wzmacniający twoje zdrowie?
- aktywować inteligencję serca by żyć w harmonii i spokoju?
- z lekkością realizować swoje intencje by żyć spełnionym życiem?


Wyobraź sobie siebie w rzeczywistości, w której doświadczasz wewnętrznego spokoju niezależnie od okoliczności i zmian otoczenia. Potrafisz działać kreatywnie i radzisz sobie z każdym wyzwaniem zachowując równowagę. Postrzegasz zawsze z perspektywy serca i odnajdujesz rozwiązania, jakich twój umysł nie widział. Twoje relacje są pełne miłości i akceptacji. Jesteś zdrowy a twoje ciało jest odporne na wszelkie infekcje, wyczerpanie i choroby. Jesteś szczęśliwy, spełniony, podążasz swoją ścieżką a twoje intencje realizują się bez najmniejszego oporu. Żyjesz w nieustannym FLOW. Żyjesz w zgodzie ze swoim sercem.

Chcę Ci powiedzieć, że taka rzeczywistość jest możliwa, osiągalna i jest w zasięgu twojej ręki.
Taką możesz stworzyć wprowadzając do swojego życia praktykę koherencji serca i zmienić całkowicie wszystkie wzorce, które powodują doświadczanie dysharmonii w różnych obszarach życia.

Jak zmienić swoje życie dzięki inteligencji serca?

Myśli, postawa i zachowanie każdego człowieka emitują pole energetyczne. To indywidualne środowisko wpływa nie tylko na ciebie, twoje zdrowie i życiową perspektywę, ale też doświadczenia w zakresie relacji społecznych, gdy wchodzisz w interakcję z innymi ludźmi lub nawet przebywasz z nimi w jednym pokoju.
Okazuje się, że możemy wpływać na nasze indywidualne, społeczna oraz planetarne środowisko i tworzyć takie, w jakim decydujemy żyć.

Jak?

Przebywanie w koherentnym stanie prawdziwej miłości, wdzięczności, troski i współczucia, zmienia nasze środowisko zarówno lokalnie, tu, gdzie się znajdujemy, jak i na całym świecie. Koherencja jest stanem bardzo efektywnym, w którym wszystkie systemy naszego organizmu pracują w harmonii.

W tym stanie nie tylko jesteśmy zsynchronizowani i spokojni, lecz regenerujemy nasze ciało poprzez aktywację hormonów młodości. Cofamy destrukcyjny wpływ stresu na nasz organizm, emocje i myśli. Poprzez zastosowanie konkretnych strategii jesteśmy w stanie całkowicie zmienić nawyki emocjonalne, zbudować odporność i podnieść jakość życia.

Koherencja jest stanem mierzalnym i zależy od aktywności naszego serca oraz emocji. Tym samym ważny jest nasz świadomy oddech i rozwijanie świadomości emocjonalnej. Dzięki prawie trzydziestoletnim badaniom nad stresem i fizjologią emocji, Instytut HeartMath opracował zestaw konkretnych i skutecznych narzędzi oraz technik, które możesz stosować zawsze i wszędzie, aby szybko powrócić do najbardziej optymalnego stanu - koherencji.
Nie jest to relaksacja ani medytacja. To skuteczne i proste techniki, które łatwo zapamiętasz, by stały się częścią twojego życia na co dzień. Dzięki temu nie będziesz potrzebować dodatkowego czasu jaki wymaga pójście na lekcję jogi czy pół godziny odosobnienia byś mógł medytować.

Zwiększanie osobistej koherencji służy uzyskaniu równowagi umysłu, ciała, emocji i ducha poprzez moc serca.

Koherencja serca działa jak katalizator, powodując wzrost współczucia, skuteczności twoich intencji oraz działań w kierunku budowania lepszego świata zarówno osobistego, jak i globalnego.

Energetyka połączeń i emocji w badaniach naukowych

Wyniki badań HeartMath Institute wykazały, że możemy się nauczyć tworzyć spójne połączenie naszego serca, umysłu i emocji, aby celowo wytwarzać pola energetyczne, które podnoszą nasz stan spokoju, radości, zabawy i szczęścia, a zwłaszcza naszą zdolność do dokonywania lepszych wyborów i kierowania się wyższym dobrem naszym i innych.

Kiedy ćwiczymy spójność indywidualnie (lub z innymi, co zwiększa naszą skuteczność), pomaga to podnieść wibrację globalnej świadomości, co przekłada się na większą harmonię w interakcjach, więcej współczucia i życzliwości oraz inteligencję zastępującą separację współpracą.

W miarę wzrostu wibracji zbiorowej inteligencji uwidoczni się to w traktowaniu siebie nawzajem tak, jak chcielibyśmy być traktowani, ze współczuciem, życzliwością i szacunkiem.

Ta praktyka rozwiąże tajemnicę przepływu w naszych interakcjach - i doprowadzi nas do następnego poziomu wewnętrznej ekonomii energetycznej, którą wydatkujemy na wybory i reakcje bez żadnego korzystnego zwrotu.

Możemy spojrzeć na globalną politykę i zmiany na ziemi i wiedzieć, że cechy serca i wartości takie jak godność, prawość, współczucie i współpraca są potrzebne do podniesienia świadomości indywidualnej i globalnej. Brak tych podstawowych cech serca staje się przeszkodą dla nowych rozwiązań w tych szybko zmieniających się okolicznościach i globalnej niepewności.

Obejrzyj moje filmy by dowiedzieć się więcej na temat koherencji:

Aby Ci pomóc zmienić doświadczenie twojego życia i wprowadzić je na wyższy poziom wibracji, mam dla Ciebie wyjątkową propozycję.

To miesięczny trening w zamkniętej grupie Coherence Academy, gdzie pomogę ci wdrożyć praktykę koherencji do twojej codzienności, abyś mógł zrealizować swoje życiowe cele i dzięki hiperintuicji doświadczać każdego dnia z poziomu świadomości opartej na sercu.

Co otrzymasz na miesięcznym treningu
Coherence Academy?

*Kurs trwa ponad miesiąc czasu! Pomocniczo dla celów rejestracji w wydarzeniu evenea jest tylko jeden dzień! 

- 4 tygodnie osobistej transformacji życia,
- 5 spotkań na żywo, w sumie 10 godzin aktywnego szkolenia na platformie zoom,
- dostęp do zamkniętej grupy dla uczestników,
- 6 głównych i skutecznych technik koherencji serca opartych na badaniach naukowych, jakie pozwolą ci budować świadomość, zapanować nad emocjami, zarządzać osobistą energią, wejść szybko w stan koherencji serca i aktywować hiperintuicję,
- 6 potężnych medytacji budowania świadomości serca,
- 8 strategii działania,
- na każdy tydzień i dzień nowe wyzwania - praktyczne porady i wskazówki na każdy tydzień rozwijające inteligencję serca;

PLUS BONUSY!!!

- kolejne 4 cudowne, potężne, praktyczne techniki koherencji serca, które:

  • podniosą twoje osobiste wibracje,
  • uzdrowią traumy z przeszłości (wykorzystanie koherencji do zmiany energii zdarzeń i emocji z przeszłości),
  • przygotują do wyzwań i działań w przyszłości (technika przygotowania pola otoczenia),
  • wzmocnią i przyspieszą realizację twoich intencji z poziomu hologramu serca! (kreacja z poziomu serca).


ORAZ- twój osobisty raport Stress and Well-being Assessment, który pozwoli Ci zdiagnozować twoje potrzeby I obszary życia, w których w szczególności potrzeba wdrożenia praktyki koherencji!
- 5 zabaw i gier, dzięki którym możesz nauczyć dzieci kierować się sercem i radzić sobie ze stresem poprzez zabawę!!!Wartość tego szkolenia to tak naprawdę 1899 zł!!!
Ale Ty możesz się zapisać w promocyjnej cenie na kolejną edycję w promocyjnych cenach w zależności od tego, kiedy się zgłosisz!!!


Coherence Academy to szkolenie wyłącznie na żywo!!! To nie jest szkolenie nagrywane wcześniej!!!

Startujemy:
8 października - 10 listopada

Cena:
promocyjna do 1 października 788 zł
/ standard 988 zł
Na moich stronach kupony zniżkowe, jeśli mnie śledzisz, może uda ci się trafić!


Ograniczona liczba miejsc!


Prowadzenie:

Małgorzata Kwietniewska

HeartMath Trainer and Coach
Stress and Well-being Assessment Provider
AddHeart Facilitator
www.koherencjaserca.com*The HeartMath® Building Personal Resilience program is only available from a HeartMath® Certified Coach or Mentor.
HeartMath is a registered trademark of the Institute of HeartMath. Building Personal Resilience is a trademark of Doc Childre.
HeartMath is a registered trademark of Quantum Intech, Inc. For all other HeartMath trademarks go to www.heartmath.com/trademarks.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Standardowy bilet dostępuj do miesięcznego szkolenia online na platformie zoom z dostępem do grupy treningowej. Standard

Standardowy bilet dostępuj do miesięcznego szkolenia online na platformie zoom z dostępem do grupy treningowej.

już niedostępne 988,00 zł -
Bilet promocyjny na miesięczny kurs online na zoom i w grupie zamkniętej. Cena ograniczona czasowo do 1 października do godziny 18:00. First-minute

Bilet promocyjny na miesięczny kurs online na zoom i w grupie zamkniętej. Cena ograniczona czasowo do 1 października do godziny 18:00.

Wyprzedane 788,00 zł Wyprzedane