Marketing Sprzedaż Zarządzanie Wydarzenia okolicznościowe

Akademia Evenea #1

location icon
calendar icon
Od 15 lut 10:00 do 15 lut 10:00

Do 1 edycji Akademii Evenea zaprosiliśmy fantastycznych Partnerów, którzy oprócz dzielenia się wiedzą mają dla Uczestniczek i Uczestników kilka prezentów w postaci dedykowanych rozwiązań lub zniżek :)

Poznajcie naszych Partnerów:


Brand24

Narzędzie do monitoringu wszystkich dostępnych publicznie wzmianek w internecie. Pozwala na śledzenie konkretnych nazw własnych, firm, trendów. Wszystkie zebrane informacje udostępnia w przejrzystym panelu. Pozwala na szybki dostęp do danych oraz ich filtrowanie pod kątem zasięgu, źródła, lokalizacji etc. Wspiera badanie efektywności działań public relations i marketingu.

HubHub

HubHub to międzynarodowa sieć przestrzeni coworkingowych, działająca w Warszawie, Bratysławie, Pradze, Budapeszcie i Londynie. Dwie lokalizacje HubHub w Warszawie (Postępu 14 i Aleje Jerozolimskie 93) to połączenie przestrzeni biurowej, co-workingowej i eventowej. Znajdziecie tu również unikalny koncept gastronomiczno-kulturalny

Stowarzyszenie Branży Eventowej

Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) organizuje i rozwija rynek eventowy, poprzez promocję eventu jako skutecznego i wymiernego narzędzia biznesowego oraz edukację branżową.

Lawmore

Kancelaria prawna specjalizująca się w zagadnieniach związanych z prawem korporacyjnym, prawem własności intelektualnej i prawem nowych technologii. Zapewnia kompleksowe wsparcie przy obsłudze inwestycji na niepublicznym rynku kapitałowym współpracując ze startupami, funduszami Venture Capital i prywatnymi inwestorami. Swoje usługi świadczy również na rzecz agencji kreatywnych i software house'ów


Ulala Chef

Ulala Chef to jedyny taki partner w organizacji imprez firmowych w Polsce. Skupia blisko 150 topowych chefów z całej Polski, z którymi można stworzyć wyjątkowe wydarzenie, czy uświetnić ważną uroczystość. Współpracują m. in. z takimi nazwiskami jak Modest Amaro czy Mateusz Gessler. W portfolio mają zwycięzców TOP Chef Polska, Master Chefa, Hell's Kitchen oraz innych chefów znanych z mediów. Są też sprawdzeni młodsi i utalentowani chefowie, specjaliści w live cooking shows, a także doświadczeni prywatni kucharze obsługujący prestiżowe wydarzenia w ambasadach i oficjalnych rezydencjach. Duża różnorodność oferty, bezlik pomysłów na wykwintne przyjęcia, imprezy integracyjne czy śniadania biznesowe. Szerokie doświadczenia, elastyczność i wysoka jakość obsługi - za to nas cenią ich Klienci.


Wobuzz

Wobuzz to agencja social media do Twojej dyspozycji - robi typowe rzeczy w nietypowy sposób. No i wiadomo, że kiedy jesteś Wobuzzem możesz więcej!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Akademia Evenea#1
już niedostępne -