Marketing Sprzedaż Zarządzanie Wydarzenia okolicznościowe

Akademia Evenea #1

location icon
calendar icon
Od 15 lut 10:00 do 15 lut 10:00

Akademia Evenea to kurs online w postaci newsletterów wysyłanych co wtorek od 8 stycznia. Mailingi będą zawierały profesjonalną dawkę wiedzy dotyczącą organizacji eventów przygotowaną przez zespół Evenea oraz zaproszonych do projektu ekspertów. 

Podczas pierwszej edycji swoją wiedzą podzielą się z Wami:

Monika Czaplicka  


W branży online od 2006 roku. Pra­cuje w swojej agencji social media Wobuzz, a popularność zapewnił jej fanpage "Kry­zysy wybu­chają w social media w week­endy" czy akcja "Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka". Ma bloga czaplicka.eu. Specjalizuje się w kryzysach, hejcie i dbaniu o reputację, a także social sellingu i komunikacji.

Jej debiu­tancka książka "Zarzą­dza­nie kry­zy­sem w social media" doczekała się dodruku po kilku miesiącach od wydania i tytułu bestsellera. Jedna z autorek II tomu "Biblii E-biznesu" (nagrodzonej książkowym Oskarem), autorka ebooków (o obsłudze klienta czy "215 pomysłów na posty..."). Często występuje jako prelegentka na wielu wydarzeniach i konferencjach branżowych (gdzie bywa również nagradzana jako najlepsza mówczyni). Mentorka startupów, jurorka konkursów. Nominowana do tytułu influencerki roku 2018. W portfolio ma takie marki jak PZU, Empik, Avon, TVN, Medicover, Łazienki Królewskie, Universal Music Polska, BGŻ BNP, Provident, Capgemini czy KRPM.

Agnieszka Górska

Agnieszka Górska - CEO i Co-founder Ulala Chef , doświadczony manager. Pierwsze 16 lat swojej kariery zawodowej spędziła w dużych korporacjach różnych branż, od FMCG (Unilever), przez fashion retail (LPP S.A. - Reserved, Cropp, House, Mohito, etc) po telekomunikację (Orange, Vectra), w tej ostatniej pełniła funkcję dyrektora marketingu i członka zarządu spółki. Od kilku lat związana ze środowiskiem startupów. Pochłonięta pasją do gastronomii, w 2014 roku założyła swój autorski startup - Ulala Chef 


Jacek Kotarbiński 

Ekonomista, uznany autorytet i międzynarodowy ekspert w zakresie marketingu, rozwoju innowacji i zarządzania sprzedażą. Od 1990 roku skutecznie i praktycznie wspiera przedsiębiorstwa w zakresie rozwoju ich konkurencyjności. Autor bestsellerowej Sztuki Rynkologii. Keynote konferencji branżowych, trener biznesu, doradca i mentor innowacyjnych firm oraz startupów. Międzynarodowy ekspert shopper marketingu. Felietonista "Forbes Polska", członek Rady Programowej Forum IAB Poland, członek jury Superbrands Poland, PRCH Retail Awards, POPAI Poland Awards. Laureat konkursu Blog Roku 2012 Onet.pl, w kategorii "Blogi profesjonalne i firmowe". Bloger "Harvard Business Review Polska". Konsultant zarządów wielu przedsiębiorstw. General Manager POPAI Poland The Global Association for Marketing at-Retail. Jego e-book "Sztuka marketingu" stał się bestsellerem iTunes w kategorii "Biznes", podobnie jak "Druga Sztuka Marketingu" i "Trzecia Sztuka Marketingu". Studiował ekonomię i zarządzanie w Niemczech, Austrii i Polsce. Wykładowca Questus/Chartered Institute of Marketing, Akademii Leona Koźmińskiego, Wyższej Szkoły Bankowej, Uniwersytetu Gdańskiego. Autor publikacji w "Marketingu w Praktyce" i "Marketer Plus". Pomysłodawca i twórca fanpage "Bareizmy Wiecznie Żywe". Autor Bloga o Sztuce Marketingu kotarbinski.com

Joanna Frota Kurkowska

Zawód fotografa umiejętnie łączy z pracą marketingowca. Jako fotoreporterka, przez 7 lat współpracowała m.in. z Wirtualną Polską, Onetem, T Mobile Music i portalem Trojmiasto.pl. Wspierała marki takie jak House, Dunkin' Donuts oraz Likes Festival w ich działaniach na Instagramie oraz Snapchacie. Dla Weekend.gazeta.pli portalu Fotoblogia opisywała różne aspekty social mediów oraz fotografii mobilnej. Obecnie pracuje w Evenea jako Digital Marketing Manager oraz współpracuje z marka Sinsay. Wierzy, że znajomość mechanizmów social media to tylko połowa sukcesu, a najważniejsze są strategia oraz analiza danych. Notorycznie zgłębia popkulturę, zatapia się w muzyce czy fotografii i rysunku, starając się jednocześnie przenosić wiedzę dotyczącą tych dziedzin do swojej codziennej pracy. Wspomaga również gdyński hub kreatywny Halo Kultura i gdański festiwal kina gatunkowego Octopus Film Festival. W wolnych chwilach prowadzi fotobloga blog.skullcatcher.com, pochłania książki i komiksy oraz gra na konsolach Nintendo 3DS i PS VIta.


Aleksandra Maciejewicz

Prawniczka i współzałożycielka LAWMORE. Aleksandra, oprócz bycia prawniczką i współzałożycielką LAWMORE jest również aplikantką rzecznikowską i członkiem Polskiej Izby Rzeczników Patentowych. Wykłada prawo własności intelektualnej na uczelniach w Warszawie i Gdańsku. Specjalizuje się w zarządzaniu i komercjalizacji własności intelektualnej oraz w transferze technologii. W tym też zakresie udziela wsparcia w programach akceleracyjnych i inkubatorach przedsiębiorczości. RODO ma w małym palcu i nie zawaha się przekazać Wam swojej RODOwej wiedzy!


Aga Maciejowska

Co-founderka i Członkini Zarządu Evenea.pl - systemu rejestracji uczestników i sprzedaży biletów online na wydarzenia, który został nagrodzony statuetką Aulera w 2011. Do maja 2018 roku Doradczyni Prezydenta Roberta Biedronia ds. Nowych technologii. Wcześniej budowała i zarządzała polską edycją największego na świecie akceleratora z Doliny Krzemowej - Founder Institute. Współorganizatorka spotkań branży IT LubCamp, Aula Polska Lublin oraz Startup Weekend Lublin. Laureatka nagrody Central European Startup Award na Najbardziej wpływową kobietę w startupach w Polsce. Ekspertka i jurorka w The Venture (Chivas Regal Polska), w ramach którego szuka startupów zaangażowanych społecznie. Współpracowała między innymi z Polska Press, Lubelskim Parkiem Naukowo-Technologicznym, PwC Polska oraz Deloitte. Aktywnie działa na rzecz Kobiet w biznesie będąc mentorką w programach akceleracyjnych takich jak: Biznes w Kobiecych Rękach (Sieć Przedsiębiorczych Kobiet), TechLeaders ( Women in Tech). Wykładowczyni, panelistka, mentorka na wielu konkursach startupowych oraz prelegentka na konferencjach, z których należy wymienić największe: Internet Beta oraz Infoshare. 
Basia Piasek

CEO Sales Gate i Wolves Summit by Wolves Gate. Basia to seryjna przedsiębiorczyni i ponad 10-letnim doświadczeniem, które zdobywała pracując w korporacjach. Jest współzałożycielką m.in. Wolves SummitSee Bloggers czy IncredBots. Sama o sobie mówi, że jest liderką, sprzedawcą relacyjnym, osobą budującą silne organizacje nastawione na stałe podnoszenie kompetencji i szybkie skalowanie. 

Magdalena Urbaniak

Brand Manager w Brand24. Specjalista ds. public relations, strateg. Założcielka marki MaxTractor. Współzałożycielka projektu Marketing Inspire. Prowadzi zajęcia za zakresu public relations i marketingu w WSH, DSW we Wrocławiu i WSEI w Krakowie. Quora Top Writer 2017 i 2018. Host podcastu BrandTalks. Prowadzi bloga o marketingu magdaurbaniak.com i rolnictwie tractormania.pl.

Piotr Wojdat

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie pełni funkcje Prezesa Zarządu evenea.pl, największego w Polsce systemu do zarządzania organizacją eventów, gdzie odpowiada m.in za finanse i operacje. Oprócz sektora eventowego, aktywnie związany z rynkiem nowych technologii, start-upów, finansów oraz inwestycji. Wielki propagator technologii blockchain. Członek zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej od 2017 roku, odpowiedzialny za sprawy finansowe. Prywatnie gitarzysta i fan progresywnego rocka.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Akademia Evenea#1
już niedostępne -