Marketing Sprzedaż Zarządzanie Wydarzenia okolicznościowe

Akademia Evenea #1

location icon
calendar icon
Od 15 lut 10:00 do 15 lut 10:00

Organizowanie wydarzeń wolisz bardziej niż oglądanie filmów na Netflixie?

W głowie masz pomysły na kolejne wydarzenia? A może dopiero zaczynasz, chcesz poszerzyć swoją organizatorską wiedzę i szukasz inspiracji do swoich działań?

Od RODO i blockchain po porady ogólne takie jak wybór prelegentów czy promowaine wydarzeń - Akademia Evenea zagłebia cały wachlarz tematów, które potem możesz wykorzystać w swojej pracy! Zapewniamy że przyda się zarówno event managerom i managerkom pracujących przy konferencjach na kilkaset osób, jak i osobom organizaującym kameralne spotkania w paruosobowym gronie.

Raz w tygodniu otrzymasz przydatne treści z praktycznymi podpowiedziami pozwalającymi na rozwijanie Twoich projektów. Akademia Evenea umożliwi Ci poznanie prostych sposobów na zbudowanie, wypromowanie, organizacje i sprzedaż dowolnego eventu. Zapewniamy synergię treści Akademii Evenea z praktycznymi narzędziami serwisu Evenea. Dzięki rozwijaniu swojej wiedzy, organizowane przez Ciebie projekty zyskają nowe możliwości wzrostu.

Wśród autorów i autorek znajdują się osoby związane m.in. z Wolves Gate, Ulala ChefSztuka RynkologiiLawmore, Wobuzz czy Brand24. Nie zabrakło oczywiście także masy porad od nas, ekipy Evenea!

To co? Gotowi na mocną dawkę eventowej wiedzy? 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Akademia Evenea#1
już niedostępne -