Złość dziecka. Jak pomóc dziecku zrozumieć i opanować gniew

location icon
calendar icon
Od 14 gru 18:00 do 14 sty 20:00

Jak pomóc dziecku zrozumieć i opanować gniew - warsztat dla rodziców dzieci do 6 roku życia

Virginia Narojczyk, Całkiem Fajni Terapeuci i Akademia Pawła Zawitkowskiego zapraszają rodziców oraz innych towarzyszy dzieci na warsztat: Złość dziecka. Jak pomóc dziecku zrozumieć i opanować gniew. 

Złość to naturalne uczucie, które towarzyszy wszystkim dzieciom i dorosłym. Tego, jak nad nią panować uczymy się przez całe życie. Warsztat ten stworzyłam z myślą o rodzicach dzieci, które nie radzą sobie ze złością. Podczas spotkania opowiem o tym skąd się bierze dziecięca złość, jakie są przyczyny gniewu, opowiem jak pomóc dziecku opanować gniew i czym jest samokontrola nad złością. Porozmawiamy o tym czym są napady złości i jak sobie z nimi radzić, co robić gdy dziecko bije, gryzie, kopie. Opowiem też o sygnałach ostrzegawczych czyli kiedy udać się do specjalisty. Ostatnie pół godziny będzie czasem na Wasze pytania. 

Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę o rozwoju dzieci, bo wiedza daje moc !

Prowadząca:
Virginia Narojczyk - psycholog, pedagog i z zamiłowania muzyk. Prywatnie mama Jasia i Izy.

Specjalizuje się we wspomaganiu rozwoju dzieci, terapii relacji rodzic-dziecko i wspieraniu rodzin w sytuacjach kryzysowych. Prowadzi konsultacje indywidualne oraz warsztaty dla dzieci i rodziców.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Złość dziecka
już niedostępne 77,00 zł -