Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie

Agile Project Manager Warsztaty - Zwinne zarządzanie projektami - Szkolenie Online

location icon
Online
calendar icon
Od 25 wrz 9:00 do 25 wrz 16:00
ticket icon
Od 499,00 zł

Przeczytałeś książkę o Agile lub SCRUM book i dalej nie wiesz jak to wszystko zastosować? To zupełnie normalne, że teoria ma niewiele wspólnego z praktyką. To właśnie dla wszystkich tych, którzy chcieli by skonfrontować teorie z praktyką i poznać Agile i SCRUM w akcji jest to Szkolenie - Agile Project Manager Warsztaty Praktyczne

Liczba miejsc ograniczona!

Nasze szkolenie wprowadzi Cię w Świat nowoczesnego podejścia zarządzania projektami. Pomoże zrozumieć współczesne kierunki i poznać naturalne od praktycznej strony tajniki Agile i SCURM.

Czego się nauczysz

 • Czym jest Agile i jak go skutecznie stosować w zarządzaniu projektami
 • Poznasz praktyczne metody i narzędzia, które ułatwią Ci pracę w środowisku Agile
 • Dowiesz się, jak skutecznie zarządzać zakresem w projekcie i jak poukładać zadania
 • Przećwiczysz jak w praktyce wygląda praca w projektach zwinnych Agile
 • Poznasz role i odpowiedzialności w zespołach Agile na przykładzie Scrum.

Link do szkolenia i materiały otrzymasz dzień wcześniej na podany podczas rejestracji adres email.

Szkolenie podzielone na dwie sesje wieczorowe 25 września  2021 w godzinach 9:00 - 16:00.

Agenda

 • Poprawne zarządzanie zakresem - estymowanie i priotytetyzacja zadań - Poznasz metody oraz narzędzia, które ułatwią i pomogą w estymowaniu i priorytetyzacji zadań.
 • Planowanie projektu zwinnego - najlepsze praktyki ( Sprawdzone sposoby planowania projektu zwinnego, Omówienie ceremonii i narzędzi wspomagająchy planowanie)
 • Rozpoczęcie projektu - warsztat
 • Szacowanie (estymowanie) czasu pracy - warsztat
 • Zarządzanie zakresem (backlogiem) - warsztat
 • Planowanie faz (sprintów i przyrostów) projektu zwinnego - warsztat


Czym różni się nasze szkolenie od innych?

Na rynku jest mnóstwo szkoleń z zakresu zarządzania projektami oraz Agile. Nasze szkolenie łączy ze sobą te dwa tematy i pokazuje w sposób praktyczny istotne elementy, które od razu możesz zastosować w swoim projekcie. Nie jest to webinarium. Prowadzimy szkolenie online skupiając się przede wszystkim na części warsztatowej. Uczestnicy w sposób aktywny wykonują ćwiczenia pod okiem doświadczonych trenerów i praktyków zarządzania projektami. Jest to jedno z nielicznych szkoleń dostępnych obecnie na rynku, gdzie 80% szkolenia stanowią warsztaty praktyczne. Uczestnicy pracują nad case study od momentu rozpoczęcia projektu, poprzez planowanie, kończąc na zamknięciu, restrospektywie i wnioskach.

Korzyści:

 • Wygodna forma szkolenia - wystarczy dostęp do urządzenia z internetem (komputer, tablet, telefon), słuchawki lub głośniki.
 • Szkolenie prowadzone w małych grupach 5-7 osób.
 • Szkolenie w formie warsztatów poprzedzone wykładem.
 • Trener prowadzi zajęcia "na żywo" - widzisz go i słyszysz bierzesz udział w pełnowartościowym szkoleniu
 • Każdy uczestnik po szkoleniu otrzymuje certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia bez wychodzenia z domu


Konsultacje z zarządzania projektami

Istnieje możliwość wykupienia godzinnej konsultacji online z jednym z naszych ekspertów. Konsultacja do wykorzystania w dogodnym dla Ciebie terminie.

Kto powinien wziąć udział?

 • Każdy kto poszukuje nowych i skutecznych metod zarządzania projektami IT;
 • Każdy kto szuka rozwoju umiejętności i skutecznego dostosowania się do potrzeb rynku;
 • Każdy kto chce usprawnić pracę w swoim projekcie lub zespole.

Jesteś lub planujesz zostać Scrum Masterem, Project Manager, Team Leaderem zapraszamy, podczas szkolenia również chętnie poznamy wasze doświadczenia i spostrzeżenia.

Każdy uczestnik po szkoleniu otrzymuje certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia w wersji polskiej lub angielskiej.

Shape

Nasi trenerzy

Paweł Krzemiński

Certyfikowany IT Project Manager oraz AWS Solution Architect. Od 11 lat w branży IT. Budował doświadczenie przechodząc przez wszelkie kluczowe role w procesie wytwarzania oprogramowania tj. developer, analityk biznesowy, kierownik zespołu oraz projektu. Jest prawdziwym pasjonatem zwinnych metodyk prowadzenia projektów oraz organizacji. Swoją pasją i wiedzą dzieli się jako wykładowca podczas szkoleń. W pracy stawia na profesjonalizm, autentyczność oraz poszukiwanie nowych rozwiązań. Każdy temat rozpoczyna do zadania pytania: Dlaczego?

Marcin Skwarek

Certyfikowany Project Manager, konsultant, były programista. Professional Google Cloud Architect. Od 2012 organizuje lub prowadzi projekty metodykami zwinnymi (Agile) w branży IT i nie tylko.Od kilku lat pomaga firmom zwiększyć swoje przychody poprzez doskonalenie zwinności organizacyjnej i projektowej. Wspiera biznes i cele organizacji wprowadzając użyteczne elementy znanych metodyk zarządzania. Stawia na ludzi oraz ich potencjał. W pracy obala mity i odrzuca, to co nie funkcjonuje.

Krzysztof Włodarczyk

Certyfikowany Project Manager oraz działacz społeczny. Pasjonat Zarządzania Projektami. Od 7 lat organizuje i zarządza projektami unijnymi, a od 3 lat kieruje projektami w branży IT.Założyciel dwóch prężnie funkcjonujących organizacji pozarządowych, w których realizuje projekty społeczne na całym świecie. Doświadczenie zdobywał w branży marketingowej oraz automotive, by ostatecznie znaleźć swoje miejsce w prowadzeniu projektów zwinnych w branży IT. Nieustanny poszukiwacz usprawnień organizacyjnych. W codziennych obowiązkach stawia na wykorzystanie najlepszych praktyk z różnych dziedzin. Wyróżnia go kreatywność oraz otwartość na wdrażanie nowatorskich rozwiązań.

Zapraszamy!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Early Birds
25 Września 2021, 16:00 499,00 zł
  Standardowy
już niedostępne 850,00 zł -
  Early Birds + 1 godzina konsultacji indywidualnych
już niedostępne 850,00 zł -