IT i Nowe technologie Zarządzanie

Przy whisky o Agile’u

location icon
Online
calendar icon
Od 14 sty 18:00 do 14 sty 18:00

Rozpocznijmy Nowy Rok, nowym cyklem, spotkań. Gdzie zupełnie na luzie porozmawiamy o poważnych tematach.
Zapraszamy na pierwszy webinar z cyklu Przy whisky o Agile'u , gdzie podczas luźnej rozmowy poruszymy tematy związane z Agile, i Zwinnym zarządzaniem projektami.
Rozmowę poprowadzą nasi trenerzy:

Marcin Skwarek - Certyfikowany Project Manager, konsultant, były programista. Od 2012 organizuje lub prowadzi projekty metodykami zwinnymi (Agile) w branży IT i nie tylko. Od kilku lat pomaga firmom zwiększyć swoje przychody poprzez doskonalenie zwinności organizacyjnej i projektowej. Wspiera biznes i cele organizacji wprowadzając użyteczne elementy znanych metodyk zarządzania. Stawia na ludzi oraz ich potencjał. W pracy obala mity i odrzuca, to co nie funkcjonuje.

Paweł Krzemiński - Certyfikowany IT Project Manager oraz AWS Solution Architect. Od 12 lat w branży IT. Budował doświadczenie przechodząc przez wszelkie kluczowe role w procesie wytwarzania oprogramowania tj. developer, analityk biznesowy, kierownik zespołu oraz projektu. Jest prawdziwym pasjonatem zwinnych metodyk prowadzenia projektów oraz organizacji. Swoją pasją i wiedzą dzieli się jako wykładowca podczas szkoleń. W pracy stawia na profesjonalizm, autentyczność oraz poszukiwanie nowych rozwiązań. Każdy temat rozpoczyna do zadania pytania: Dlaczego?

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Przy whisky o Agile’u
już niedostępne -