Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie Rozwój osobisty Zdrowie i Medycyna

Take Your Advantage - Poznaj Swoją Przewagę - Smart Biznes Mindset

location icon
Technopark Pomerania Cyfrowa 6, Szczecin
calendar icon
Od 6 lut 9:00 do 6 lut 13:00

W dzisiejszy czasach kreowanie i budowanie swojego biznesu oraz pozycji na rynku jest jednym z najbardziej wymagających, a jednocześnie satysfakcjonujących wyzwań, z jakimi możesz się zmierzyć. Jeśli jednak twój umysł nie pracuje dla Ciebie, a Ty nie chcesz, aby twoja droga kończyła się w miejscu, w którym jesteś i masz ochotę rozwijać się, musisz nauczyć się jak wykorzystać przewagę, jaką dała Ci natura. Dowiedz się, jakie są prawdziwe możliwości twojego umysłu.

Posiadamy wiedzę o wszystkim, jednak nie uczymy się praktycznie nic o tym, jak nasze myśli i emocje kierują naszym ciałem, a to właśnie tam ma początek wszystko, co nazywasz ŻYCIEM. A w dzisiejszych czasach jest to jeden z najważniejszych obszarów, o których powinien wiedzieć lider i członek każdej organizacji. Dowiedz się jakie tajniki pozwolą codziennie podnosić świadomość potencjału własnego ciała i umysłu. A jako lider swojej firmy pamiętaj, Twój Biznes urośnie tyle-ile Ty urośniesz.
Projekt Smart Biznes Mindset odpowiada na potrzeby młodych przedsiębiorców i właścicieli firm, którzy rozumieją potrzebę rozwoju i doskonalenia siebie i swojej organizacji w zakresie kompetencji miękkich. Głównym celem SBM jest rozwój i poprawa konkurencyjności przedsiębiorców przez edukację w zakresie lepszego zrozumienia i wykorzystania potencjału, jakie posiada ciało i umysł oraz przez głębsze zrozumienie procesów rządzących otoczeniem.
Projekt SBM skupia się na kreowaniu nowej rzeczywistości biznesowej w szczególności efektywniejszego zastosowania już posiadanych umiejętności twardych i know-how. Dostarczeniu nowych sposobów myślenia i działania w budowaniu przewagi na rynku poprzez zwiększanie efektywności osobistej, skutecznego wykorzystania swoich mocnych stron oraz intuicji w procesie podejmowania lepszych decyzji.

Ważnym elementem projektu jest tworzenie przyszłej wizji przedsiębiorstwa i jego uczestników, uczy określania własnych kierunków działania opartych o system wartości. Wskazuje jak zadbać o zdrowie fizyczne oraz mentalne, również poprzez lepsze zarządzanie stresem oraz lepszą równowagę między życiem biznesowym a osobistym. Cykl warsztatów wyposaża uczestników i organizację w praktyczne narzędzia, niezbędne do budowy i rozwoju firmy.
Smart Biznes Mindset został "skrojonych" na miarę młodego i ambitnego przedsiębiorcy 21 wieku. Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych szczegółów dotyczących każdego z warsztatów szkoleniowych. Zapraszam.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Take Your Advantage - Poznaj Swoją Przewagę - Smart Biznes Mindset
już niedostępne 270,00 zł -