IT i Nowe technologie

Testowe wejście na Żuraw M3

location icon
Stocznia Cesarska ul. Wyposażeniowców, gdańsk
calendar icon
Od 12 kwi 16:00 do 13 kwi 13:00

Zapraszamy na bezpłatne testowe wejście na jeden ze stoczniowych żurawi. Żuraw M3 znajdujący się na terenie Stoczni Cesarskiej w Gdańsku, zostanie udostępniony nieodpłatnie grupie zwiedzających w piątek 12 i sobotę 13 kwietnia 2019 roku. Ilość miejsc ograniczona. Uczestnicy wejścia testowego zostaną poproszeni o wypełnienie krótkiej ankiety, która pomoże nam w stworzeniu nowego i wyjątkowego miejsca widokowego na mapie Pomorza. 

Regulamin:

REGULAMIN Żurawia

 • 1.Żuraw jest obiektem ogólnodostępnym, objętym nadzorem monitoringu.
 • 2. Korzystający ponoszą wyłączną odpowiedzialność za nieprawidłowe korzystanie z Żurawia.
 • 3. Wejście na Żuraw odbywa się pieszo w obecności pracownika obsługi.
 • 4.W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych Żuraw nie będzie udostępniona dla Zwiedzających.
 • 5.Jednorazowo na Żurawiu może przebywać max. 15 osób wraz z pracownikiem obsługi.
 • 6.W zależności od natężenia ruchu Zwiedzających, czas przebywania na Żurawiu regulują pracownicy w zakresie od 5 do 20 minut.
 • 7.Dzieci i młodzież od 15 roku życia mogą wejść na Żurawia tylko pod opieką dorosłych.
 • 8.Wstęp na Żurawia możliwy jest na podstawie ważnego bilet wstępu, zgodnie z obowiązującym cennikiem.
 • 9.Na terenie Żurawia obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania napojów alkoholowych oraz innych środków odurzających. Osoby będące pod wpływem alkoholu lub innych środków zaburzających świadomość nie będą wpuszczane na teren Żurawia.
 • 10.Podczas przebywania na terenie obiektu należy stosować się do zaleceń i uwag uprawnionego pracownika obsługującego ruch osobowy na Żurawiu.
 • 11.Podczas korzystania z Żurawia zabrania się: Ø wspinania się po elementach konstrukcji zabezpieczającej; Ø wspinania po elewacji; Ø hałasowania, niszczenia sprzętu; Ø zrzucania wszelkich przedmiotów; Ø nanoszenia napisów na elementach konstrukcji; Ø wychylania się przez barierki zabezpieczające
 • 12.Osoby naruszające porządek publiczny lub przepisy regulaminu będą wypraszane z obiektu bez zwrotu poniesionych kosztów wstępu.
 • 13.Na platformie widokowej obecny jest pracownik, który udziela wszelkich niezbędnych informacji oraz w razie konieczności decyduje o ewakuacji zwiedzających.
 • 14.Grupy zorganizowane muszą mieć co najmniej jednego opiekuna na 15 uczestników, odpowiedzialnego za swoich podopiecznych przez cały czas przebywania na terenie obiektu. Opiekun grupy ponosi odpowiedzialność za skutki zachowania członków grupy.
 • 15.Fundacja Społecznie Bezpieczni nie odpowiada za uszkodzenia ciała i wypadki wynikające zarówno z naruszenia regulaminu jak i ogólnych zasad BHP.
 • 16.Wstęp na Żuraw oznacza zapoznanie się z powyższymi zasadami i ich akceptację. 

Fundacja Społecznie Bezpieczni

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
W jednym wejściu może uczestniczyć max. 15 osób wraz z przewodnikiem. Czas trwania jednego wejścia wynosi ok. 20 minut. Osoby pod wpływem alkoholu i środków odurzających nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu. Wejście na żuraw M3 odbywa się po uprzednim podpisaniu regulaminu. Bilet - Testowe wejście na Żuraw M3 piątek 12.04. godzina 16:00

W jednym wejściu może uczestniczyć max. 15 osób wraz z przewodnikiem. Czas trwania jednego wejścia wynosi ok. 20 minut. Osoby pod wpływem alkoholu i środków odurzających nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu. Wejście na żuraw M3 odbywa się po uprzednim podpisaniu regulaminu.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
W jednym wejściu może uczestniczyć max. 15 osób wraz z przewodnikiem. Czas trwania jednego wejścia wynosi ok. 20 minut. Osoby pod wpływem alkoholu i środków odurzających nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu. Wejście na żuraw M3 odbywa się po uprzednim podpisaniu regulaminu. Bilet - Testowe wejście na Żuraw M3 piątek 12.04. godzina 16:20

W jednym wejściu może uczestniczyć max. 15 osób wraz z przewodnikiem. Czas trwania jednego wejścia wynosi ok. 20 minut. Osoby pod wpływem alkoholu i środków odurzających nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu. Wejście na żuraw M3 odbywa się po uprzednim podpisaniu regulaminu.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Bilet - Testowe wejście na Żuraw M3 piątek 12.04. godzina 16:40
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Bilet - Testowe wejście na Żuraw M3 sobota 13.04. godzina 12:00
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Bilet - Testowe wejście na Żuraw M3 sobota 13.04. godzina 12:20
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Bilet - Testowe wejście na Żuraw M3 sobota 13.04. godzina 12:40
Wyprzedane Brak wolnych miejsc