Złap oddech - warsztaty uważności i świadomego oddechu

location icon
Afrodyta Spa & Wellness Resort Ul. Grunwaldzka 46, Ośno lubuskie
calendar icon
Od 6 paź 16:00 do 9 paź 14:00

Od kilkunastu lat wpieram swoje zdrowie, stosując terapie naturalne. Amatorsko zajmuję się ogrodem. Uwielbiam związaną z tym fizyczną pracę i radość dzielenia się swoimi plonami z przyjaciółmi.

Wspólnie z mężem i bratem pracuję w branży motoryzacyjnej. Jestem właścicielką trzech salonów samochodowych marki Volvo w Poznaniu. Zainicjowałam powstanie artystycznej biżuterii pARTs, która jest tworzona ze zużytych części samochodowych. Projektuję ją wspólnie z poznańską projektantką biżuterii Anną Orską.

Od wielu lat obserwuję życie Skandynawów, szczególnie ich podejście do drugiego człowieka i natury. Szwedzi od wieków cenią sobie styl życia oparty na harmonii, prostocie i umiarze, a szwedzki styl życia nazywany lagom ma coraz więcej zwolenników. W czasach kiedy wokół nas tak wiele jest nadmiaru i marnotrawstwa tęsknimy za życiem, w którym priorytetem staje się prostota, równowaga i troska o otoczenie.

Odkąd poznałam teorię 5 elementów zdrowia według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, szukając wsparcia dla kilkuletniego wtedy dziecka, zrozumiałam jak ważną rolę odgrywa równoważenie ich w naszym codziennym życiu. Dzisiaj, w tych niepewnych czasach, czas zrobić kolejny krok i podzielić się swoimi doświadczeniami. Wspólnie z ekspertami, wykładowcami i coachami założyłam Akademię Lagom, która ma stać się platformą spotkań, wymiany doświadczeń, warsztatów z dziedziny psychologii, medycyny naturalnej oraz mindfulness.

Akademia Lagom powstała by obalać stare schematy mówiące o tym, że aby żyć w zgodzie ze sobą musisz zrezygnować ze swojego dotychczasowego życia, miejsca w którym żyjesz czy pracy którą uwielbiasz.

Zapraszam w tę niezwykłą podróż!

Joanna Karlik - Knocińska

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet z pobytem w pokoju dwuosobowym
już niedostępne 2 800,00 zł -
Złap oddech. Dokładnie tyle, ile potrzebujesz. Bilet z pobytem w pokoju jednoosowbowym

Złap oddech. Dokładnie tyle, ile potrzebujesz.

już niedostępne 2 600,00 zł -